Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Охорона праці, спорт
Охорона праці, спорт
Вісті Роменщини
Неділя, 22 травня 2011, 21:39      Ромни, Сумська область

На апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Микола Цецюр, підбили підсумки відзначення 66-річчя Великої Перемоги та Всесвітнього дня охорони праці, проаналізували здобутки й проблеми галузі спорту в Ромнах.

Інформували заступники міського голови Олена Проценко, Володимир Дудко, начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Панченко, начальник відділу з питань ФК і спорту Володимир Мельник.

За повідомленнями, усі заходи, присвячені 9 Травня, в основному були виконані. Вжито заходи для усунення недоліків, наголошено на сис­тематичності благоустрою пам’ятників, за чим слідкуватимуть відповідальні особи. У цьому напрямку позитивно відзначено роботу відділів освіти, культури і туризму, оголошено вдячність від імені ветеранів колективу 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня вшановано кращих у цій галузі: Роменський завод «Буддеталь» Південної залізниці, ТОВ «Роменський завод продтоварів», управління з експлуатації газового господарства, Роменську дистанцію колії, КП «Ромнитеплосервіс».

Пріоритетними видами спорту в місті залишаються футбол, боротьба дзюдо, легка атлетика. Збережено мережу закладів. Однак цього недостатньо, – наголошували доповідачі. На часі створення центру здоров’я «Спорт для всіх». Такі осередки є в усіх районних центрах області, окрім Ромен і Шостки.

Начальник відділу містобудування та архітектури виконкому Юрій Литвиненко озна­йо­мив зі змінами законодавства, які стосуються спрощення надання дозволів на будівництво. Зокрема, тепер потрібні нотаріально посвідчені згода на будівництво від усіх співвласників, а також проект відведення земельної ділянки для підключення до водопровідних чи каналізаційних мереж та ін. Юридичних нюансів безліч, їм присвятять спеціальні навчання.

Начальник відділу освіти Зінаїда Горбик запросила придбавати для дітей пільгові путівки в оздоровчий табір «Вогник».

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop29
konotop29