Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Рідне місто. Парку культури і відпочинку – бути!
Рідне місто. Парку культури і відпочинку – бути!
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

У лютому між громадськими організаціями Ромен та міською радою укладено Суспільний договір про ефективну взаємодію органів влади з громадою.

На зустрічі 7 квітня представників громадських організацій з міським головою Миколою Калашником розглянуто пункти його передвиборної програми першочергових дій, у тому числі й стосовно реконструкції міського парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Прийнято рішення про підтримку громадськими органі­заціями програми міського голови та узгоджено план спільних дій, враховуючи необхідність відновлення та збереження парку.

Визначено напрямки інформаційної та орга­ні­заційної роботи щодо залучення коштів під­приємств, організацій, установ, підприємців і роменців для його реконструкції.

Зібрані кошти акумулюватимуться на рахунку Роменської міської громадської організації “Ділова Агенція Розвитку” (РМГО “ДАР”), яка має досвід об’єднання громади та благодійників для вирішення соціальних проектів. На її рахунку реконструкція пам’ятника Богдану Хмельницькому, створення дитячого майданчика в парку, облаштування комп’ютерного класу в Глинській школі-інтернаті.

Виконавці робіт будуть відібрані на конкур­сній основі.

Звертаємося до всіх небайдужих із закликом підтримати цей проект. Вклад кожного з вас, шановні земляки, допоможе відродити улюблене місце відпочинку та свят – міський парк.

 

Кошти просимо перераховувати отримувачу:

РМГО “Ділова Агенція Розвитку” -

р/р 260010604994012,

Сумська філія ПАТ КБ “ПриватБанк”,

МФО 337546.

призначення платежу:

благодійний внесок на реконструкцію парку.

Наталія КОЗАЧЕНКО,

заступник голови РМГО “ДАР”.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Засулля
Засулля