Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Роменські майстри – кращі на Сумщині
Роменські майстри – кращі на Сумщині
Вісті Роменщини
Четвер, 07 квітня 2011, 20:26      Ромни, Сумська область

В епоху пластмаси й металу все менше місця в нашому житті займає дерево. Ми звикли до цього простого й навіть дещо грубого матеріалу. Та неможливо навіть уявити, на які витвори мистецтва здатні перетворити шматок дерева умілі руки майстра.

Це і чудові меблі, й оригінальні деталі інтер’єру, речі незамінні на кожній кухні – хлібниці, дощечки, качалки і навіть іграшки та вулики. Саме їх зі всієї області зібрала професійно-тематична виставка виробів деревообробного профілю в управлінні освіти і науки Сумської облдержадміністрації. Тут представили свої кращі роботи учні професійно-технічних навчальних закладів Сум, Конотопа, Лебедина, Ромен, Глухова, Шостки, Путивля та інших населених пунктів регіону.

Організатори мали на меті не лише продемонструвати таланти учнів, а й визначити кращих.

Перемогу заслужено одержали представники Роменського вищого професійного училища. Вони привезли на виставку незвичні підставки для квітів, оригінально оформлені набори дощечок, віконні рами, дверні полотна, чудові стільці та столи й навіть гойдалку, яка не залишила байдужим жодного відвідувача.

Друге місце – у Путивльського професійно-технічного ліцею. Почесне третє місце розділили сумчани: вище професійне училище будівництва та дизайну і професійний ліцей будівництва та автотранспорту. Переможців нагородили дипломами.

Лілія ГОНЧАРЕНКО,

працівник прес-служби управління освіти і науки облдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

33
33