Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Громадська рада оновиться
Громадська рада оновиться
Вісті Роменщини
Четвер, 07 квітня 2011, 20:21      Ромни, Сумська область

Члени громадської ради при міськвиконкомі затвердили план роботи на перше півріччя 2011 року. Та втілювати його в життя доведеться вже новому складу цього дорадчого органу.

Згідно з Постановою Кабмі­ну від 3 листопада 2010 р. № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” у роботі подібних утворень не можуть брати участь представники політичних партій. Тому під час засідання створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нової громадської ради. Натомість протягом щонайменше двох місяців вона працюватиме у старому складі.

Заслухано інформацію начальника відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому Володимира Мельника про розвиток галузі. На часі залишаються питання створення в місті центру фізичної культури, реконструкції стадіону. Ініційовано звернення до облдержадміністрації з проханням збільшити фінансування цього напрямку. За пропозицією заступника голови “Роменського земляцтва” Олени Малко рада рекомендуватиме органам самоврядування створити алею спортивної слави на зразок Алеї Героїв.

Звернення настоятеля Всіх­святської церкви о. Димитрія (Долгого) стосувалося утримання місць поховань відомих роменців. Міському голові запропонують створити робочу групу з каталогізації таких могил. А опіку над ними готові взяти різні громадські організації, меценати, – запевнив батюшка.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009