Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Довіра зростає
Вісті Роменщини
Понеділок, 04 квітня 2011, 20:16      Ромни, Сумська область

Відбулася сьома конференція районної організації Партії регіо­нів. Делегати первинних партій­них осередків з усіх населених пунктів району зібралися в актовому залі Роменського коледжу СНАУ. В роботі конференції взяли участь депутати облради, члени партії регіонів Олександр Цупро і Олександр Саєнко, депутати районної ради, сільські голови.

Голова районної партійної організації Віктор Сєрік проаналі­зував минулорічні вибори депутатів місцевих рад і голів територіальних громад, окреслив напрямки в нинішньому році.

– Вибори 31 жовтня засвідчили: в Роменському районі Партія регіонів є впливовою політичною силою. Вона об’єднала людей, які знають, що робити, мають практичний досвід, роблять кожен на своєму місці все для людей, а тому й завойовують їх довіру, – зазначив він. – В органах державної влади, представницьких органах місцевого самоврядування та їх виконавчих органах районну партійну організацію представляють 260 членів Партії регіонів. Нашу політичну силу в районній раді представляє 31 депутат, у сільських – 201, із 32 сільських голів 26 – члени Партії регіонів. Найкращих результатів досягли Галківська і Новогребельська первинні осередки – 100% депутати сільської ради від Партії регіонів, в Анастасівській і Перехрес­тівській – 81%, у Рогинській і Біловодській – 69%. На сьогодні Роменська районна організація нараховує 68 первинних організацій, що на 31 більше, ніж було на момент проведення попередньої конференції. Фактично «первинки» є у всіх селах, де в період виборів створюються виборчі дільниці. За останніх шість місяців партійна організація зросла на 180 осіб. Зокрема тому, що ми наблизилися до людей, взяли на себе вирішення їхніх проблем та негараздів. Фактично допомога людям зарекомендувала себе як найкращий засіб партійної агітації. Але, здобувши велику перемогу на виборах, ми взяли і велику відповідальність перед людьми за майбутнє району, виконання всіх передвиборних обіцянок.

Серед найактивніших однопартійців Віктор Сєрік, зокрема, назвав Віталія Міськова, депутата Смілівської сільської ради, голову кооперативу з будівництва газопроводу, Тетяну Говенько з Ярошівки, депутатів райради Михайла Шевченка, Володимира Постола, Сергія Проня, Анатолія Демченкова, голову районної ра­ди Сергія Хоронька та багатьох інших. Багато зроблено для рід­ного краю депутатом обласної ради Олександром Цупром. Відомий своєю меценатською діяльністю, підтримкою вчителів та школярів Олександр Саєнко.

– На жаль, нам поки що не вдалося повністю справитися з негативом, що залишився від ми­нулої влади. „Яма”, в яку потрапила наша держава, виявилася дуже глибокою, – підкреслив очіль­ник районної партійної ор­ганізації. – Саме над вирішенням цих проблем сьогодні працює дружна команда наших однопартійців як на місцях, так і на рівні держави. Тому й започатковані Президентом Віктором Януковичем важливі реформи. Безумовно, в період реформ нелегко жити і працювати. Але тільки така сильна партія, як Партія регі­онів, може взяти на себе тяжку ношу, тільки нам під силу виконати цю роботу. Тож як не ми – то хто? Сьогодні в області реалізується Стратегія розвитку „Нова Сумщина-2015”, розроблені програми розвитку району та усіх сільських рад. До їх формування були залучені депутати сільських і районної рад, актив населених пунктів, усі члени громад. Зараз головне завдання – виконати ці програми і тим самим втілити в життя основну тезу Президентської передвиборної програми “Україна для людей”.

Попереду – вибори до Верховної Ради. Тож час, який маємо до наступних виборів, не можна змарнувати. Уже сьогодні треба працювати так, щоб люди знали про наші добрі справи, переконувалися, що члени Партії ре­гіонів виконують обіцяне. Тільки за цієї умови можна сподіватися на позитивні для нас результати майбутніх виборів.

Під час обговорення слово мали голова фракції Партії регіонів у районній раді Василь Ремі­нець, представники первинних партійних осередків с. Глинськ – Юрій Василенко, с. Миколаївка – Володимир Матяш, с. Великі Бубни – Василь Величко, депутат районної ради Сергій Пронь, голова районної ради Сергій Хоронько.

Інформацію голови районної організації Партії регіонів було прийнято до відома. Також у рі­шенні наголошено на необхідності активізації роботи депутатів із втілення в життя передвиборних програм та вирішення проблемних питань на території кожного населеного пункту, роз’яснення громадянам заходів, спрямованих на реалізацію Стратегії розвитку „Нова Сумщина-2015” та програми районної партійної організації „Будуємо нову Роменщину”.

Обговорено стан організаційної роботи в первинних партійних осередках, обрано делегатів на обласну партійну конференцію. Роменщину представлятимуть Віктор Сєрік, Василь Ремінець та Іван Карнаух.

Учасники конференції підтримали ініціативу обласної партійної організації щодо участі членів Партії регіонів у акції обласної телерадіокомпанії зі збору коштів для надання допомоги онкохворим дітям Сумщини.

– Упевнений, всі однопартійці долучаться до цієї святої справи, – зазначив Віктор Сєрік.

Андрій ЯКОВЛЄВ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

38
38