Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звернення до депутатів Роменської міської ради
Звернення до депутатів Роменської міської ради
Вісті Роменщини
Четвер, 31 березня 2011, 19:50      Ромни, Сумська область
Шановні депутати!

Ми, жителі мікрорайонів Каховка та Лозова, просимо вас ознайомитись із проблемою та винести на розгляд сесії міської ради питання „Про втілення в життя заходів із збереження малої річки Лозівка (Пипа)”.

Наше звернення обумовлене бажанням долучитись до доброї справи, яку розпочала шкільна науково-дослідницька пошукова група „Ромни – Космопошук – Екологія” Роменської ЗОШ № 5, – реалізації екологічного проекту „Зберегти Лозівку”.

Обговоривши це питання на місцевих сходках громади мікрорайону, ми просимо:

1. Затвердити план заходів із збереження малої річки Лозівка (Пипа) та допомогти втілити його в життя.

2. Запропонувати Роменській районній раді, громаді с. Овлаші приєднатися до участі в проекті, оскільки Лозівка бере свій початок на території Довгополівської сільської ради.

3. Створити з числа місцевих активістів та представників відповідних служб міста комітет із збереження річки.

4. Створити фонд із збереження річки, для цього відкрити рахунок у банку.

5. За кошти фонду залучити до проведення наукових досліджень русла річки провідних біологів та екологів м. Суми.

6. На всіх мостах через річку Лозівка встановити інформаційні стенди „р. Лозівка (місцева назва Пипа) охороняється людською совістю”, назву зберегти подвійну, оскільки жителі Овлашів її називають Лозівка, а городяни – Пипа.

7. Організувати та провести з мешканцями вищеназваних мікрорайонів у квітні два суботники із приведення берегової території до належного санітарного стану; головному управлін­ню міського господарства надати посильну допомогу та організувати вивезення сміття.

8. Провести у квітні заходи з укріплення берегів річки та висадити водозберігаючі деревонасадження, залучивши до цього лісгосп, місцевих мешканців, молодь.

9. Провести заходи з виявлення джерел, що живлять річку, розчистити їх, виготовити огорожу, обсадити молодими саджанцями.

10. Очистити від побутового сміття Залізничний спуск.

11. Разом із райСЕС встановити причину та джерела стоків, що забруднюють річку, застосувати заходи адміністративного впливу до порушників.

12. Створити громадський екологічний природоохоронний патруль за участю членів комітету, працівників санепідемстанції, за необхідності, міліції; патруль щомісячно проводитиме рейди, займатиметься профілактикою порушень природоохоронного законодавства.

13. У навчальних закладах усіх рівнів проводити активну освітню і виховну екологічну роботу задля збереження довкілля для себе і нащадків.

На превеликий жаль, сьогодні не помітно роботи державних екологічних структур, громадських і політичних природоохоронних об’­єднань, товариств.

Сподіваємося на ваше розуміння й підтримку щодо даного питання.

З повагою від жителів мікрорайонів Каховка, Лозова та небайдужих мешканців міста Антоніна ЯНОВСЬКА,

голова квартального комітету № 14; Микола ОПАРІЙ,

голова квартального комітету № 22; Валентина ПЕЛИПЕНКО,

пенсіонерка;

Володимир ЛИТОВКА,

учитель біології Роменської ЗОШ № 5.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop29
konotop29