Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Привітали чемпіона, затвердили програми
Привітали чемпіона, затвердили програми
Вісті Роменщини
Четвер, 31 березня 2011, 19:47      Ромни, Сумська область

Шоста сесія міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник, розпочалася із вручення квітів і щиросердних побажань усіляких гараздів.

Колеги-депутати поздоровили з ювілеєм директора ТОВ „Таланпром” Катерину Стеценко. Від імені громади Микола Калашник привітав з перемогою на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів у Бельгії Сергія Гаврася. В свою чергу наш прославлений земляк пообіцяв гідно представити Ромни на чемпіонаті світу, що відбудеться влітку в США, подякував усім, хто допомагав взяти участь у міжнародних змаганнях.

Потім депутати приступили до реалізації порядку денного. Враховуючи велику кількість запитань до керівництва компанії „Рона” з приводу відкриття на території колишнього заводу „Поліграфмаш” будівельного гіпермаркету, було заслухано інформацію куратора будівельних робіт компанії Андрія Кізенка. Він зазначив, що планується встановлення лінії для дрібної розфасовки будівельних сумішей. Здаватимуться в оренду площі для реалізації продовольчих товарів, побутової техніки та іншого. Загалом буде працевлаштовано близько двохсот чоловік. Щоб певною мірою компенсувати затрати, розпочали торгівлю до завершення облаштування  величезного приміщення (площа 14 тис. кв. м).

Депутати висловили ряд побажань і зауважень. Так, народних обранців цікавило: куди будмаркет сплачуватиме податки, коли завершиться наведення ладу на території й облаштування приміщення, чому розпочалися роботи без наявності всіх необхідних дозволів?

По завершенню обговорення міський голова висловив сподівання, що озвучені пропозиції будуть враховані керівництвом компанії, а недоробки виправлені.

Шоста сесія виявилася щедрою на депутатські запити.  Йшлося про необ­хідність ремонту тротуару в районі школи № 9 і проїзної частини мос­ту на вул. Дудіна, відновлення дорожньої розміт­ки і, зокрема, пішохідних переходів (Ігор Бартош, Валентина Судьїна), розміщення автобусної зупинки біля МРЕО (Анатолій Кулага), забезпечення освітлення вулиць Комарова і Чернишевського, відновлення мережі проводового радіомовлення (Яків Зубан), облаштування зупинок на автобусному маршруті № 14 (Надія Гора), ліквідацію сміттєзвалища на вул. Декабристів, 10 (Альбіна Хоменко), благоустрій берегів річки Лозівка, народна назва Пипа (Сергій Северин), припинення роботи автомийки на вул. Коржівській (депутат облради Микола Андрусенко) та ін. Всі запити направлені на вивчення у відповідні управлін­ня і служби.

Також на сесії розглянули земельні питання. Затвердили виконання ряду програм, тер­мін реалізації яких завершився в минулому році. Закріплено межі прилеглих територій, що мають утримувати у належному санітарному стані підприємства, установи, організації, ОСББ та ін. У новій редакції прийнято статут КП „Комбінат кому­наль­них підприємств”.

Дискусію викликало питання „Про внесення змін до нормативів та порядку визначення розміру залучення коштів на розвиток інженерно-тран­спорт­­ної та соціальної інфра­струк­тури міста”. Нинішній розмір відрахувань – 10 і 4 від­сотки від­повідно вартості будівництва споруд комерційного призначення і житла заступник міського голови Андрій Жарий пропонував зменшити вдвічі. В свою чергу Сергій Северин за­пропонував, враховуючи не­прос­те економічне становище будівельних підприємств, знизити відсоток відрахувань у місь­кий бюджет до 3 і 1 від­сотків відповідно. Після тривалого обговорення, під час якого бу­ло висловлено вагомі аргументи як за, так і проти кожної з пропозицій, рішення так і не прийня­ли. Швидше за все, проект буде доопрацьовано і внесено на розгляд наступної сесії.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг