Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Тихі» крадіжки
«Тихі» крадіжки
Вісті Роменщини
Середа, 30 березня 2011, 08:48      Ромни, Сумська область

У дачних масивах без охорони власники намагаються не залишати цінних речей, часом навіть не замикають будиночки, щоб зайвий раз не провокувати злодіїв. Однак такі кримінальні прояви стали помітними вже й у селах, де останнім часом з’являється все більше покинутих хат.

Так, раніше судима мешканка Заруддя 1958 р. н. спокусилася сусідською домівкою, звідки діти забрали пенсіонера. Будинок стоїть на окраїні, старовинний ключ від нього, за звичкою, ховали в “потаємному” місці, яке не важко знайти, особливо знайомій із сіль­ським побутом людині. Спочатку злодійка перевірила, чи варто взагалі братися за “справу” – позаглядала у вікна: чи не забрали разом з дідом і речі? Все виявилося на місці. Наступного дня, навіть не остерігаючись сторонніх поглядів, жінка перенесла меблі, килим та інше збіжжя до себе додому.

З часом в обікрадену домівку навідалися родичі, які й виявили крадіжку. Дільничний інспектор міліції Роман Трещотка відразу зрозумів, хто міг таке вчинити. Родина, яка мешкала по сусідству, здавна користувалася поганою славою. У господі злочинниці й виявили викрадені речі, якими вона користувалася вже кілька мі­сяців.

Подібне сталося і в Андріяшівці. Самотньому чоловікові 1927 р. н. час від часу допомагав тричі судимий односелець 1955 р. н., який вів бродяжницький спосіб життя. Дідусь підтримував бідолаху чим міг. Та після того, як син забрав його до себе, бомжу стало скрутніше. Зайшовши кілька разів у двір, він зрозумів, що хата залишилася без господаря.

24 лютого близько 22.00 год. рецидивіст збив ломиком замок з дверей будинку й викрав звідти радіоприймач, господарський реманент та інші предмети побуту. Злодій також розібрав піч, вилучив з неї металеві деталі, щоб зробити плиту в старій домівці, де мешкав. Вартість викраденого склала близько 400 грн. Вже за тиждень, щойно надійшла заява від потерпілого, працівники міліції розкрили злочин. За цей час нахаба уже встиг викласти грубу.

За виявленими фактами порушено кримінальні справи. В обох випадках провину обтяжують правопорушення, скоєні злодіями раніше.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС зі взаємодії з громадськістю  та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни