Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ціни стабілізувалися
Ціни стабілізувалися
Вісті Роменщини
Середа, 30 березня 2011, 08:40      Ромни, Сумська область

Міський голова М.К. Калашник розпочав чергову апаратну нараду з нагородження переможців конкурсного відбору “Почесний страхувальник 2010 року”.

Дипломи головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Микола Кирилович вручив керівникам Роменського управління з експлуатації газового господарства М.П. Сидоренку, ТОВ “Будпартнер” С.Ф. Северину, ПП “Марс” В.П. Лисенко, приватному підприємцю С.І. Черевко, а також за перемогу в конкурсі серед медійних видань з висвітлення пенсійної тематики – кореспонденту га­зе­ти “Тандем-пресс” Тетяні Василенко.

Заступник міського голови О.Ф. Яковенко доповів про діяльність оперативної робочої групи з контролю за ціновою ситуацією та дотриманням законодавства у сфері безпеки якості продуктів харчування. Так, обстежено 27 магазинів, у 13 з них зафіксовано завищення цін на хліб, молокопродукти, ковбасні вироби, крупи. Їх приведено у відповідність до вимог законодавства. Під час перевірки стаціонарних торгових точок виявлено 11 санітарних порушень, на ринках – 5. З початку року зросли ціни на крупи гречану, пшеничну, пшоно, макаронні вироби, рис, соняшникову олію, хліб. Майже на 21% зросла вартість борошна. На сьогодні ситуація стабілізувалася, – поінформував Олександр Федорович.

Питання “Про робочу групу з питань контролю за якісним та ефективним виконанням Регіональної цільової соці­ально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки” викликало неоднозначну реакцію, адже досі не розроблена її складова, що стосується конкретно Ромен. Натомість більше 50 мешканців міста виявили бажання взяти участь у програмі, – повідомила начальник відділу обліку та розподілу житла виконкому Н.О. Беспальча. Одним з її недоліків залишається висока від­соткова ставка кредитів, за­про­понована банком, – зауважила вона. Міський голова доручив негайно доопрацювати документ.

Стан виконавської дисципліни у виконкомі значно покращився протягом першого кварталу, – зазначила начальник загального відділу Н.М. Березовецька. Також Наталія Миколаївна наголосила на недоліках, зокрема нечіткій схемі взаємозамінюваності працівників.

За інформацією керівників підприємств, установ і організацій, у місті зменшилася заборгованість з виплат страхових внесків до ПФУ, дещо зрос­ла – із виплати заробітної плати. Ефективніше погаша­ється борг за газ, спадає захворюваність на простудні недуги. Розробляється графік загальноміських толок, розпочалися роботи з укладення шлаку на ґрунтових дорогах, темпи яких залежать від погодних умов. Щосуботи керівники комунальних служб координуватимуть свої дії під час зустрічі з міським головою.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виставка народної творчості
Виставка народної творчості