Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Мелодії «Ромену»
Мелодії «Ромену»
Вісті Роменщини
Субота, 26 березня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Цього року в IV регіональному конкурсі гри на народних інструментах «Ромен», що пройшов на базі Роменської дитячої музичної школи, взяли участь п’ятдесят учасників з Роменської, Біловодської, Недригайлівської, Низівської, Шосткинської, Глухівської, Липоводолинської, Кролевецької, Сумських ДМШ і шкіл мистецтв. Дуже приємно, що на нього завітало і сім учасників з Лохвиці Полтавської області.

Роменці гідно представили свій навчальний заклад. Абсолютну перемогу (гран-прі) здобув Євген Гопко (викладач В.Г. Манько). Лауреатами І ступеня стали Валентин Коновал (О.В. Підвеза), Іван Дяченко (Л.В. Карнаух), Артем Савенко (В.Д. Тітенко), Максим Мироненко, Денис Гриценко (В.П. Сизов). Другі місця посіли Яна Науменко (З.Г. Дахно), Тетяна Скакун (Л.В. Карнаух), третє – Еленада Мироненко (Л.В. Карнаух).

Очільників журі Ю.Г. і Р.І. Лелюшкіних, викладачів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського, приємно вразили кількість учасників і якість виконання програм. Переможці, лауреати та викладачі нагороджені грамотами і подарунками завдяки підтримці відділу культури міськвиконкому та спонсора – фінансового директора київського телеканалу «Сіті» В.В. Задорожного.

У рамках конкурсу також пройшла презентація творів місцевого композитора В.Г. Манька, відбувся гала-концерт переможців і лауреатів.

Наталія КАРТАВА,

заступник директора Роменської ДМШ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святковий торт
Святковий торт