Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Урок як твір мистецтва
Урок як твір мистецтва
Вісті Роменщини
Середа, 16 березня 2011, 09:16      Ромни, Сумська область

Є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі й серця кожної дитини. А відшукати її можна було на традиційному Всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2011”. Бажання позмагатись у ньому виявило понад вісімдесят педагогів Сумщини. 

Під час його обласного етапу впродовж чотирьох днів освітяни демонстрували досвід, уміння, навички та методику викладання, зокрема на відкритих уроках у незнайомих класах. Учителька Роменської СЗОШ № 1 ім. П.І. Калнишевського Галина Анатоліївна Хиценко виборола друге місце в номінації “німецька мова”. До трійки кращих у номінації “історія” потрапила вчителька Роменської ЗОШ № 11 Оксана Володимирівна Вовденко.

Галина Анатоліївна – педагог нового покоління. Її уроки демократичні, бо проводяться не для учнів, а разом з ними. Заняття характеризує не навчання словом, а навчання справою. Учителька постійно працює над підвищенням методичного рівня, на уроках та в позаурочний час використовує сучасні технічні засоби навчання. Нею створено низку електронно-освітніх посібників, які високо оці­нило журі конкурсу. Щоденна наполеглива праця дає свої результати у роботі з обдарованими дітьми. Тож і не дивно, що чотири вихованці Галини Анатоліївни стали призерами другого етапу всеукра­їн­ських учнівських олімпіад з німецької мови.

Оксана Вовденко захист власних педагогічних ідей проявила в креативному підході до викладацької діяльності, уміння застосовувати комп’ютерну техніку та інноваційні форми навчання.

Праця вчителя – це не тільки важкий труд, а певна інтрига, бо чітко спрогнозувати урок неможливо. Лише справжні вчителі, радіючи кожній зустрічі з дітьми, вибудовують свій урок як справжній твір мистецтва.

Вітаємо всіх учасників конкурсу. Нехай ваші мрії заздрять вашим можливостям.

Вікторія ЗЕЛЕНСЬКА,

директор ЗОШ № 11
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

45
45