Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Здрастуй, Весно!
Здрастуй, Весно!
Вісті Роменщини
Середа, 02 березня 2011, 21:58      Ромни, Сумська область

Минулої неділі роменці від­святкували Масляну. Вже з десятої години на центральній пло­щі завирував-загомонів зимовий ярмарок. Численні торгові точки, до речі, не лише місцеві, а й із сусідніх районів, пропонували різноманітні наїдки та напої.

Роменські рятувальники щедро пригощали солдатською кашею, бджолярі навперебій запрошували продегустувати хмільну медовуху, а шашлики прилуцьких уміль­ців можна було ковтнути ра­зом із шампуром… Ну і, звичайно, яка масляна без млин­ців та вареників? Ними частували й місь­кого голову Миколу Калашника. Любителі покуштувати змагалися, хто більше з’їсть смачної продукції. А враховуючи, що очільник міста родом із сусідньої Полтавщини, де приготування вареників з давніх-давен зведене у ранг мистецтва, його висока оцінка старань місцевих кулінарів багато значила. Особливу ж увагу присутніх привернуло кулінарно-розважальне шоу, яке підготували педагоги та вихованці Роменського ВПУ.

Одночасно на майданчику перед міськрадою тривала розважально-ігрова програма для юних роменців, розгорнулася виставка дитячих фоторобіт.

Гучними оплесками вітали глядачі виступи численних творчих колективів та майстрів сцени міського Будинку культури, коледжів КНЕУ і СНАУ, сіл району.

Довго не хотіло загоратися опудало Мари, мабуть, натякаючи на затятий опір Зими, але врешті-решт спалахнуло-таки яскравим полум’ям.

Незважаючи на те, що мороз відчутно щипав за щоки, носи та інші частини тіла, спритні й дужі активно змагалися за призи у конкурсах і розвагах: лазили на стовп, кидали пеньок, присідали з мішком борошна, підіймали гирю… Так, 350 разів присів із мішком Олександр Денисенко, найдальше пошпурив пеньок Сергій Заканавський, у вправах з гирею найкращим був Віктор Циба, а першим у змаганням з армреслінгу – Анатолій Голуб.

До вечора роменці з веселими забавами, піснями й танцями проводжали бабусю Зиму і зу­стрічали красуню Весну.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка