Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Біографія епохи
Біографія епохи
Вісті Роменщини
Середа, 02 березня 2011, 21:54      Ромни, Сумська область

22 лютого в день свого століття ветеран Великої Вітчизняної війни Михайло Ілліч Зель приймав багато гостей. Окрім рідних, близьких та друзів, до ювіляра з подарунками завітали заступник голови Сумської облдержадміністрації Олександр Цупро, міський голова Микола Калашник, начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Ярослав Панченко, які привітали довгожителя й від імені Президента України.

Начальник управління Служби безпеки України в Сумській області Станіслав Курман зачитав пам’ятну адресу від голови СБУ Валерія Хорошковського, вручив ветерану відомчу заохочувальну відзнаку СБУ «Хрест Доблесті» ІІ ступеня, а також від імені колективу управління подарував побутову техніку. А керуючий Роменським від­ді­ленням № 147 ВАТ “Держ­ощад­банк” Володимир Андрусенко - відзнаку найстаршому клієнту фінансової установи.

У біографії Михайла Зеля простежується історія цілої епохи. Народився в м. Ніжин Чернігівської області в сім’ї робітників. Закінчивши школу, працював продавцем «комсомольського» магазину в м. Хар­ків. Разом з дружиною Оленою Петрівною виховали чотирьох дітей.

З 1934 року Михайло Ілліч служив у органах КДБ. У 1941 р. пішов на фронт. Обіймав посаду начальника відділення 3-ї танкової бригади 25-го танкового корпусу. У 1942 р. зазнав тяжкого поранення, після якого отримав статус ін­валіда війни. У військовій частині прослужив до 1948 року, має звання полковника запасу. Після війни повернувся в органи державної безпеки, яким присвятив більше 40 років трудової біографії. Вийшовши на пенсію, займав керівні посади в галузі торгівлі.

Парадний кітель ветерана прикрашає багато нагород, від яких просто дух захоплює у п’яти онуків, шести правнуків і маленького праправнука. Юві­ляр жваво спілкувався з численними гостями, залюбки роз­повідав про свою родину, яка значно побільшала за останні сто років...

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Депутат
Депутат