Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Нова жертва шахраїв
Нова жертва шахраїв
Вісті Роменщини
Субота, 26 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

15 лютого близько 13.00 год. до одинокої мешканки с. Волошнівка 1928 р. н. завітала незна­йома жінка і шляхом обману заволоділа 8,6 тис. грн.

Невідома запевнила, що розпочався обмін грошей і їй доручено зібрати старі купюри, аби обміняти їх на нові (російські), які надійдуть за день-два. Хазяйка не роздумуючи віддала всі свої заощадження. Щойно шахрайка вийшла з хати, старенька запідозрила обман, але наздогнати злочинницю не змогла. Ошукана громадянка звернулася до сільського голови, який і повідомив міліцію про злочин. Якби бабуся зробила це до того, як віддала гроші, шахрайку б відразу викрили.

Її прикмети: середнього зрос­ту, віком близько 30 років, волосся чорне, одяг темний. Усіх, кому відома будь-яка інформація про цю особу, просимо телефонувати: 2-12-88, 2-12-06, 2-12-31, 2-12-30 або 102.

Нагадуємо, що в подібних випадках необхідно звертатися до представників влади за консультацією, вимагати документи у працівників установ та організацій, які уточнюють або просять повідомити будь-які особисті дані, пропонують обміняти гроші, ознайомитися зі списком бойових нагород ветеранів та ін.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС зі взаємодії з громадськістю

та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

10
10