Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини На ті самі граблі
На ті самі граблі
Вісті Роменщини
Середа, 09 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

1 грудня минулого року із сумочки, залишеної працівницею управління праці та соці­ального захисту населення міськвиконкому в робочому кабінеті, зникли гаманець і мобільний телефон. В установі завжди людно, тому надії на те, що викрадача знайдуть, майже не залишалося.

Але 24 січня після ґрунтовних оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку Роменського міського відділу УМВС затримали злодія. Ним виявилася жителька Лохвицького району Полтавської області 1976 р. н., яка вже вдруге скоїла крадіжку в Ромнах. За попередній злочин вона відбула виправні роботи. Вдруге на такий самий кримінальний вчинок її штовхнула власна неорганізованість.

Повертаючись з Києва, де шукала заробітків, правопорушниця задрімала у вагоні потяга й минула потрібну зупинку. Отямилася тільки в Ромнах. Невеселі спогади про карне минуле, пов’язані з цим містом, не зупинили її перед рецидивізмом – потрібні бу­ли гроші на дорогу додому. Переслідуючи злочинну мету, вона подалася в центр міста, де обрала для її здійснення людне місце. Знайшла незачинений кабінет, помітила ручку сумочки, що виглядала з тумбочки, й швидко вийняла з неї цінні речі.

Злодійку знову судитимуть за ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Проте цього разу суд вже матиме право посилити покарання.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС зі взаємодії з громадськістю

та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11