Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Ганяють містом трактори
Ганяють містом трактори
Вісті Роменщини
Середа, 09 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Ой снігу, снігу білого насипала, слава Богу, цьогорічна зима. Пухнастою ковдрою вкрила всі гріхи комунальної служби міста. Та вони весною проявляться. Пам’ятаєте з цього приводу прислів’я: “Весна покаже, де хто…”

Одначе це діло третє. Зі сніговими заносами не вміють чи не хочуть боротися ті, хто за це одержує платню. Міськрайонка вже писала про замасковані “зебри” тощо. У міському господарстві є вдосталь техніки і вітчизняної, і закордонної, щоб навести відповідний лад. Погляньте, щодня “гармасують” містом три потужних трактори з бульдозерними лопатами-щітками, одним словом, “спецназ”. Але що вони роблять? Вилаштуються один за одним і шкребуть асфальт на вул. Соборній. “Вилижуть” майданчик перед міськвиконкомом, а далі… пальне на вітер. Невже не бачить міська влада, як роменці-пішоходи “бокасують” на тротуарах, щоб розминутися навіть на центральній вулиці, бо снігові намети сягають метрової висоти. Ось тут би й використати “гуляючу” містом техніку. До речі, вражає ще й така деталь. За кілька хвилин до відкриття ялинки на центральній площі “прикотив” ліквідовувати снігову лавину потужний Т-150К, перекриваючи звуками двигуна навіть виступ міського голови, не кажучи вже про самодіяльних артистів. Де був цей трактор протягом дня? І хто трактористу дає такі вказівки?

Інший приклад. 22 січня відзначали День соборності. Перед самісіньким початком урочис­тостей біля пам’ятника Т.Г. Шевченку знову загули трактори, розчищаючи сніг. Де ж вони були раніше? Така показуха псує настрій роменцям. Мимоволі виникає запитання: “Чому, доки…”? Ось на нього і хотілося б почути відповідь керівництва міста. Та ні. Побачити, як впроваджуються рішучі заходи у питанні благоустрою міста і зимою, і будь-якої пори року. Це святий обов’язок кожного.

Григорій ЧАЙКА,

пенсіонер.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел