Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Не старіє душею ветеран
Не старіє душею ветеран
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 лютого 2011, 22:45      Ромни, Сумська область

П’ятого лютого зустрічає 90-річчя ветеран Великої Вітчизняної війни Петро Петрович Литвиненко.

Він пройшов нелегкий життєвий шлях. У 1941 році достроково на відмінно закін­чив Київське військове училище. Почалася війна. Молодий лейтенант з перших днів бився на фронті. Рани, контузії, лікування в госпіталях не могли зупинити його до 1944 року, коли після тяжкого поранення у 23 роки молодий капітан став інвалідом. Так закінчилася військова кар’єра.

Трагедія не зламала нескорений дух ветерана. У квітні 1945 р. Петро Петрович починає трудовий шлях у Роменському сільськогосподарському технікумі, вступає до Ленінградської лісотехнічної академії, яку успіш­но закінчує. Більше 50 років інвалід Великої Вітчизняної війни працював викладачем спецдисциплін. Він жив інтересами колективу. Протягом багатьох років виконував обов’язки секретаря партійної організації технікуму, голови профкому, завідуючого курсами з підготовки кадрів середньої ланки для сільського господарства, голови осередку ветеранської організації технікуму й тільки в 75 років пішов на за­служений відпочинок.

Військові заслуги й мирну пра­цю Петра Литвиненка відзначено більш ніж двадцятьма орденами й медалями. Разом з дружиною Поліною Андріївною виростили двох дітей, дали їм вищу освіту. Вже більше 65 років вони ділять навпіл горе та ра­дість.

Численна родина, друзі вітають ветерана й шлють йому побажання здоров’я, тепла, любові й добра.

Микола СОТ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Гойдалка
Гойдалка