Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Обережно, бурульки!
Обережно, бурульки!
Вісті Роменщини
Середа, 02 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Внаслідок перепаду температур будівлі вкрились бурульками. Вони небезпечно обвисають над тротуарами і часто досягають більше метра у довжину. Бурульки загрожують здоров’ю і життю людей, адже, танучи, можуть ламатися та падати.

Особливу небезпеку вони становлять у тих місцях, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Комунальні служби міста вже розпочали боротьбу з «крижаним ворогом». До цієї роботи долучилися і рятувальники 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС, які очистили від небезпечної криги дахи найвищих споруд Ромен.

Рятувальники МНС звертаються до громадян: утворення бурульок на козирках, дахах будівель є серйозною проблемою. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Причому чим більша вага бурульки і чим вище будівля, з якої вона впала, тим більші вірогідність і серйозність травми. Падіння снігу, льоду з даху може призвести не тільки до сильного удару або струсу мозку, а й до смерті.

Щоб не стати жертвою «крижаної атаки», не можна заходити за межі встановлених огорож. Йдучи вулицями, потрібно дивитися не тільки під ноги, а й угору, самим звертати увагу на наявність утворень на дахах будинків та обходити небезпечні місця.

Валерій ШОКУТЬКО,

помічник начальника

2 СРЦШР МНС.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop39
konotop39