Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Матусі, схаменіться!
Матусі, схаменіться!
Вісті Роменщини
Середа, 02 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область
«Хмільна» звичка ставить на коліна найсильніших чоловіків. Ще в минулому столітті, здавалося, їй могла протистояти тільки жіноча половина людства… 

Нині ж озирніться! Літній вечір, тепло, затишно. У парку співають пташки, голосно перегукується молодь. У дитячих візочках кумедно «агукають» малята, а поряд їх мами потягують пиво. Неподалік – майбутня мама з пляшкою «бренді-коли».

Завдяки таким матусям ми залишаємося нацією, що розвивається, але так ніколи й не розвинеться. Народжуються гарненькі малята з прихованими проблемами. Діти хворіють недугами 80-річних стариків, від­стають у розвитку, погано вчаться. А це чи не після одного-двох ковтків спиртного, від яких «нічого не станеться»? Матусі, схаменіться! За нашої екології людей зі здоров’ям космонавтів і так одиниці. Загазоване повітря, небезпечне сонце, вода з домішками не йдуть на користь. Алкоголь тільки додає проблем вашій ще ненародженій крихітці.

Приємні враження дарують більше задоволень, ніж короткочасна ейфорія від спиртного, яка шкодить не тільки вам, а й малюкові, якого носите під серцем.

Юлія ПОЛОНСЬКА
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

15
15