Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Для покращення пасажирських перевезень
Для покращення пасажирських перевезень
Вісті Роменщини
Середа, 02 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

У райдержадміністрації відбулася оперативна нарада з питання “Про стан пасажирських перевезень у районі”. Провів її заступник голови РДА В.І. Карнаух. З доповіддю виступила головний спеціаліст управління економіки РДА Л.Г. Радченко.

– У сфері пасажирських перевезень, – відзначила вона, – зайнято 12 підприємців, які обслуговують 20 автобусних маршрутів. Торік цими послугами скористалося 674 тисячі пасажирів, з них 186 тисяч пільгової категорії населення.

Для вивчення, узагальнення та усунення недоліків у роботі пасажирського автотранспорту на території району прийнято роз­порядження голови РДА від 22.07.2010 р. “Про робочу групу з питань пасажирських перевезень”, на засіданні якої врегульо­вані питання руху автобусів за маршрутами Ромни-Коновали, Ромни-Вощилиха, Ромни-Голінка, Ромни-Мале та іншими. При цьому якнайширше було враховано побажання жителів сіл.

Непросто вирішується питання перевезення пільгової категорії населення. Так, у 2010 році на ці цілі, за розрахунками, потрібно було 920 тис. грн., профінансовано з бюджету лише 446 тис. грн. Із них погашено борги 2009 року на суму 118 тис. грн. На цей рік запланована сума коштів на перевезення пільгової категорії населення становить 846 тис. грн., кошторисом передбачено 414 тис. грн. Отож назріла гостра потреба переглянути порядок перевезення пасажирів-пільговиків.

На окремих маршрутах порушуються графіки руху автобусів. У минулому році було “зірвано” 264 рейси, лише у грудні – 153. З окремими перевізниками ро­зірвано договори, тимчасово (до проведення конкурсу) ці маршрути обслуговують інші підпри­ємці. Не вирішено питання від­новлення автобусних перевезень за маршрутами Ромни-Хустянка, Ромни-Кашпури, Ромни-Пустовійтівка (вечірній рейс), заїзду ранкового рейсу автобуса Ромни-Волошнівка в с. Глинськ. Над цим працюють районна державна адміністрація та перевізники.

На нараді піднімалися також питання якості обслуговування пасажирів, роботи газозаправних станцій. Та в основному під­приємці наголошували на тому, щоб їм компенсували затрати на перевезення пільгової категорії населення. Вирішили, що перевізники викладуть на папері свої пропозиції щодо покращення об­слуговування пасажирів. Разом з відділами РДА їх обговорять, узагальнять, приймуть рі­шення, що сприятимуть покращенню пасажирських перевезень.

Микола ЛАВРИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел