Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Провчив грабіжника
Провчив грабіжника
Вісті Роменщини
Субота, 22 січня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Самотня пенсіонерка 1945 р. н. із с. Біловод залишалася беззахисною перед грабіжником, доки за неї не заступився син, який завітав на гостини до матері на Новорічні свята. Однак судовий вирок чекає як злочинця – за грабіж, так і його викривача – за завдання злодію тяжких тілесних ушкоджень.

4 січня близько третьої години ночі жінку розбудило гусяче ґелґотання. Через вікно вона помітила чоловічу фігуру, що тягла з сараю мішок, звідки й доносився тривожний лемент домашньої птиці. Подібне відбувалося не вперше. Та минулого разу, якби бабуся й помітила викрадача, навряд чи насмілилася б навіть дорікнути йому вголос. Нагодився синівський візит. Чоловік, ви­йшовши на поріг, наказав грабіжнику зупинитися. Той, хоч і не сподівався на опір, однак прихопив із собою сталеву арматуру. Нею й пригрозив: «Заріжу».

Відрізнити в темряві залізний штир від ножа було неможливо. Тому сміливець, не вагаючись, збив кривдника з ніг довгою палицею й кинувся до нього. Це не спантеличило злодія. Він вирішив до останнього «боронити» награбоване, за що й поплатився. Переслідувач уже впізнав «бомжуватого» односельця й сподівався залагодити все, якщо не по-доброму, то гарною прочуханкою. Та сильний удар арматурою вкінець розізлив його, й сусідам, які вибігли на крики, довелося рятувати вже самого грабіжника від господаря, обуреного зухвалою жорстокістю кривдника. Вгамувати чоловіка допоміг тільки телефонний дзвінок дільничному інспектору мілі­ції.

Радикальні методи відновлення справедливості призвели до того, що замість заохочення за допомогу міліції сміливцю загрожує стягнення за перевищення меж необхідної самооборони. Натомість грабіжник після одужання й відбування покарання за злочин, передбачений ст. 186 Кримінального кодексу України, сподіватимемося, змінить спосіб життя й, можливо, за­своївши урок, повернеться у родину, якої, до речі, його по­збавила пристрасть до спиртних напоїв…

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу

УМВС України зі взаємодії

з громадськістю та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

059
059