Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Спільними зусиллями
Спільними зусиллями
Вісті Роменщини
Субота, 22 січня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область
Приміщенню школи № 5 май­же п’ятдесят років. За цей час багато чого змінилося, але кілька кімнат досі не виконували свого призначення. За їхніми зачиненими дверима зберігався різний непотріб. І ось урешті-решт тут запрацювали санітарні вузли. Цією приємною подією ознаменувався початок 2011 року. 

Мало хто сподівався на такий результат. Зробити все своїми силами було неможливо. Тому ми підготували проектну пропозицію для участі в конкурсі Міжнародного фонду «Відро­дження» й виграли грант на 50 тис. грн. Батьки учнів, органи місцевого самоврядування не залишилися осторонь, їх вагомий внесок дав змогу облаштувати не три, як планувалося, а шість туалетних кімнат.

У жовтні минулого року закипіла робота. Дякуємо за це ДП БМП «Ромнипромбуд» (керівник В.Я. Лаврів). Окреме спасибі головному лікарю ЦРЛ В.В. Гуньковій, яка подарувала обладнання для кімнати гігієни. Щира вдячність приватним підприємцям С.М. Лавренку, П.П. Кузьменку, Ю.В. Шубному, Ю.В. Вовченку, які зробили вагомий внесок у проект. Величезна подяка людині, яка взяла на свої плечі більшість організаційних турбот, – голові піклувальної ради ЗОШ № 5 В.Г. Біленку.

Так спільними зусиллями ми зробили велику справу: комфортнішим, здоровішим, безпечнішим стало шкільне життя 463 учнів та 55 працівників школи.

Наталія ДІХНИЧ,

директор школи.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня