Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Тепло голубого вогника
Тепло голубого вогника
Вісті Роменщини
Понеділок, 10 січня 2011, 22:37      Ромни, Сумська область

Українці – хліборобська нація. Ця ментальна особливість зберігається навіть у жителів міст, які понад усе полюбляють дозвілля на свіжому сільському повітрі. Саме тому, незважаючи на зростання питомої ваги міського населення, не зникає переконання в тому, що люди повернуться на землю.

Це доводить і Стратегія соціально-економічного розвитку Сумської облас­ті «Нова Сумщина-2015», розроблена відповідно до програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей».

Серед її пріоритетів – газифікація, в тому числі невеликих населених пунктів. Так, Новий рік у теплі голубого вогника зустрінуть вже й у тридцяти домівках Бессарабки. Близько 160 тис. грн. зібрали на розподільчий газопровід мешканці, ще 100 тис. грн. для прокладення підвідного газопроводу додали з районного бюджету завдяки налагодженню партнерських стосунків із нафтогазовидобувними підпри­ємствами. Урочистості з нагоди запалення символічного газового факела в селі відвідали заступник голови РДА В.І. Карнаух, начальник управління з експлуатації газового господарства М.П. Сидоренко, директор ТОВ «Ромнигазбуд» І.Г. Батій. Басівський сільський голова Я.П. Биченко, голова кооперативу М.М. Думал подякували дорогим гостям, а також родині ветерана Великої Вітчизняної війни Г.Д. Короля за підтримку, передусім – фі­нансову.

Плідна робота в цьому напрямку дозволила протягом останніх дев’яти місяців проклас­ти більше 30 км підвідних та близько 60 км – розподільчих газопроводів на Роменщині. Зокрема, чекають пуску газу в Діброві, Дзеркальці, Авраменковому. У Смілому ще восени смажили яєчню на газових плитах. На черзі напрямок Волошнівка-Нова Гребля-Голінка-Хоминці, – діляться планами на 2011 рік керівники району.

Денис МЯГКОВИЧ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

076
076