Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Спорт
Вісті Роменщини
Понеділок, 27 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Кубок світу

Випускник Роменської ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому Руслан Усенко (тренери О.Г. Богуш та С.В. Ковальчук) став срібним призером у ваговій категорії 68 кг на етапі Кубка світу з бойового самбо, що пройшов у Франції.

Відділ з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому вітає спортсмена, бажає подальших успішних стартів. Тренери відділення боротьби дзюдо та батьки висловлюють щиру подяку заступнику директора ЗАТ «Роменська ГТФ» І.О. Лакізі та директору фірми «Медгарант» Т.В. Ла­кізі за постійну спонсорську допомогу.

Карате

У Полтаві під керівництвом легендарного бійця, заслуженого тренера України, чемпіона світу, володаря чорного пояса (5-й дан) Сергія Всеволодова про­йшли екзаменаційно-атестаційні збори з кіокушин-карате. У них взяли участь близько 90 спортсменів з Київської, Харківської, Полтавської та Сумської областей.

Сумщину представляли дванадцять вихованців Роменської міськрайонної федерації з кіокушин-карате, які атестувалися на розряд (кю). Готував спортсменів тренер Сайфулла Магомедов.

Федерація висловлює щиру подяку постійним спонсорам команди - агрохолдингу VALARS і ТОВ «Ромни-Інвест».

 

Бокс

В особистому заліку у ваговій категорії 69 кг вихованець спортклубу «Юність» (коледж СНАУ) Вадим Тимошенко зайняв друге місце в традиційному відкритому турнірі з боксу, присвяченому пам’яті генерал-лейтенанта М.І. Драгомирова (м. Конотоп).

Готував боксера до змагань тренер Б. Дмитренко.

 

Готові до змагань

У спорткомплексі ім. В. Окіпного та спортивному залі Роменського ВПУ відбулись змагання із загальнофізичної підготовки серед спортсменів з обмеженими можливостями, присвячені Міжнародному дню інвалідів.

Норми допуску до участі в обласних та всеукраїнських змаганнях виконали Володимир Лимар, Юлія Скиба, Юрій Баранік. Готував спортсменів до змагань тренер С.І.Гобов.

 

Шахи

Олександр Дилик, Михайло Грицай і В’ячеслав Соловйов очолили турнірну таблицю змагань шахістів, присвячених Дню Збройних сил України. Бліцтурнір пройшов у шаховому клубі спорткомплексу ім. В. Окіпного.

Ірина ГОНЧАРОВА,

головний спеціаліст відділу

з питань ФК і спорту міськвиконкому
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop23
konotop23