Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Безпечні канікули
Безпечні канікули
Вісті Роменщини
Понеділок, 27 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Зимові канікули – щаслива  пора для тисяч маленьких громадян України. Школярі активно відпочивають, натомість дорослим необхідно посилити контроль та навчити дітей берегти себе, бути обачними та уважними, особливо в тих місцях, де багато людей і транспорту.

З 28 грудня до 13 січня 2011 року Державтоінспекція спільно з органами освіти проведуть єдині дні безпеки дорожнього руху в загальноосвітніх навчально-виховних закладах. Канікули – час екскурсій. Як правило, для цього використовують автобуси державних установ або, найчастіше, приватних підприємців. Всі транспортні засоби, що обслуговують дітей, мусять бути абсолютно безпечними. Тому співробітники Роменського відділення ДАІ постійно контролюють їх технічний стан, проводять інструктажі та профілактичні бесіди з водіями.

Особлива увага приділена утриманню та обладнанню доріг, вулиць, залізничних переїздів, якими пролягають маршрути перевезення дітей автотранспортом. Шляховим та комунальним службам направлені відповідні приписи щодо невідкладного усунення недоліків та поліпшення організації дорожнього руху.

Бажаємо школярам гарного відпочинку під час зимових канікул, вітаємо всіх з наступаючим Новим роком. Нехай вулиці та дороги нашого міста будуть вам хорошими друзями, приносять лише радість, зручність та спокій батькам.

Євген Булавко,

інспектор групи профілактики Роменського ВДАІ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг