Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звітували волонтери
Звітували волонтери
Вісті Роменщини
Понеділок, 27 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

У залі засідань міськвиконкому пройшло зібрання волонтерських організацій Ромен. Обговорено напрямки співпраці добровольців-помічників з владними структурами, перспективи розвитку волонтерського руху.

Представники молодіжних волонтерських загонів розповіли про діяльність на ниві благодійництва, участь у місцевих, регіональних та всеукраїнських акціях і проектах. У роботі кожного загону було як спільне – бажання змінити оточуючий світ на краще, допомогти ближнім, не чекаючи за добрі справи жодної матеріальної винагороди, так і свої родзинки.

Волонтери ЗОШ № 11 відроджують традиції козацтва, опікуються питаннями екології. У ЗОШ № 7 – допомагають інспекторам ДАІ, у ЗОШ № 5 – досліджують НЛО та природу рідного краю. У Роменському коледжі КНЕУ діє школа волонтерів, де формуються навички роботи. А „стаж” діяльності загону коледжу СНАУ налічує майже два десятки років.

До речі, найбільш оригінально представили свій волонтерський загін „Є контакт!” саме учні ЗОШ № 11.

Не один рік діє волонтерський підрозділ у міській організації ветеранів. Його члени не лише допомагають літнім людям та підтримують їх морально, а й займаються патріотичним вихованням підростаючого покоління.

Активно пропагує серед ровесників здоровий спосіб життя молодіжний клуб, що діє при міському Будинку культури.

– Ви всі робите дуже потрібну й надзвичайно важливу справу, – наголосив міський голова Микола Калашник, вручаючи найактивнішим волонтерам пам’ятні подарунки. – Дякую кожному волонтеру за активну громадянську позицію і чуйне серце. А ми, влада, всіляко підтримуватимемо і сприятимемо вашій діяльності.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел