Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Потенціал нації
Потенціал нації
Вісті Роменщини
Вівторок, 04 січня 2011, 22:33      Ромни, Сумська область
Вже другий рік поспіль СЗОШ № 2 ім. Академі­ка А.Ф. Йоффе співпрацює з Алфьоровським фондом м. Санкт-Петербург, заснованим лауреатом Нобелівської премії з фізики (2000 р.) Ж.І. Алфьо­ровим. Цього року фонд знову виділив дві стипендії для обдарованих учнів школи. За рішенням педагогічної ради її присудили ученицям 10 класу фізико-математичного напрямку Юлії Петренко і 9А класу (іноземна філологія) Лідії Ткаченко. 

Юлія – неодноразовий призер міських олімпіад, дипломант Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» з 2006 року, чемпіонату «Найгармонійніша дитина України-2006 р.» Всеукраїнського творчого об’єднання КРОКС, призер міжнародного конкурсу «FRIEND-2008», учасниця Міжнародної програми «Flex» американської ради «Виховуємо майбутніх лідерів».

Лідія – щорічний призер шкільних предметних олімпіад, тільки минулого навчального року вона здобула такі перемоги у п’яти олімпіадах з шести, в яких брала участь, постійний член ізостудії «Етюд», спортивної секції з баскетболу, переможниця багатьох міських і обласних творчих конкурсів.

Обдаровані учні – це інтелектуальний і духовний потенціал нації. І вчені зі світовим ім’ям це чудово розуміють. Сподіваємося, наші дівчатка себе успішно реалізують у майбутньому в цікавих наукових проектах на благо рідної держави.

Лідія СКРИПКА,

директор школи
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

15
15