Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Хмільна голова в тюрму привела
Хмільна голова в тюрму привела
Вісті Роменщини
П'ятниця, 17 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Охоронець одного з фермерських господарств району не допустив крадіжки з підприємства, натомість сам став жертвою злодія під час нічного чергування.

Міцні спиртні напої – незмінний супутник багатьох правопорушень. Але при цьому злочинці шкодують, у кращому випадку, лише через скоєне злодіяння і аж ніяк не через згубну звичку. А саме вона роками не дозволяє позбавитися незавидної долі нікчемної людини. Цю просту істину ніяк не засвоїть меш­канець Миколаївської сіль­ради 1981 р. н. Вже вдруге його припровадили в міськвідділ міліції через незвичайні пригоди після чарки-другої оковитої.

Молодий чоловік «відзначив» кінець робочого тижня як годиться й повертався з роботи додому вже близько другої години. Ймовірно, тільки тоді затуманений хмелем мозок зміг просигналити про те, що час іти в ліжко. Та, сповитий алкоголем, він не зміг адекватно оцінити реальність. Тому після чергового падіння, зручно вмостившись на землі, чоловік солодко задрімав. Однак надворі стояло далеко не спекотне літо. За кілька годин холод дістався притуплених згубним зіллям нервових закінчень і хлопець прокинувся. Тепер вже спрацював, напевно, зовсім не мозок, а інстинкт первісної людини – закоцюбле тіло, ніби уві сні, почвалало на перший ліпший вогник. Ним виявилося віконце фермівського приміщення, добре знайоме випиваці. Незграбно протиснувшись у двері, він ненароком зачепив бабусю, яка чергувала тієї ночі й саме додивлялася останній передсвітанковий сон. Поява незваного гостя її не спантеличила, адже й крізь примружені очі впізнала в ньому одного з працівників господарства, а тому тільки перевернулася на інший бік.

Первісна свідомість випиваки не залишала ніяких шансів здоровому глузду й волала вже до прадавнього інстинкту добувача. Розжитися можна було тільки на банку кави та кип’ятильник – незмінні атрибути будь-якої сторожки. Та потрібно було ще добиратися додому, а ноги все ще нагадували про чадне дозвілля напередодні – їх ніби набили залишками ватяного матраца. Перемагаючи очманілість, важкий погляд упав на велосипед охоронця. Рішення прийшло саме собою й, обережно перекинувши ногу через раму, п’яний злодій помчав додому. Рано-вранці «розбір польотів» удома вже влаштувала співмешканка. Найбільше її здивувала «здобич» нічного гульвіси. Чавунний гул у голові заважав йому видумувати пояснення, а тим більше озвучувати їх. Тому, промугикавши щось у відповідь на прискіпливі зауваження, він покотив на «трофейному» велосипеді за цигарками. Подолати невелику, порівняно з нічною прогулянкою, відстань не вдалося. Крижана земля зупинила падіння й майже привітно знову запросила до екстремального відпочинку на холоді. Цього разу молодик не став зволікати, а, похитуючись і навіть не намагаючись знову осід­лати чужу педальну машину, продовжив пішки свій нелегкий з жахливого похмілля шлях…

Після спілкування з охоронцями фермерського господарства досвідчений дільничний інспектор міліції без особливих зусиль вийшов на шлях злочинця, який навіть не повернувся за покинутим напризволяще велосипедом. Та в ізоляторі тимчасового тримання порушник опинився не за нічні походеньки та покатульки, а за недотримання умов адміністративного нагляду, під яким перебував за порушення громадського спокою. Однак кримі­нальну справу порушили вже за статтею 185 ККУ – «Крадіжка».

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника

зі взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського міськвідділу УМВС
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виконком
Виконком