Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Іменем України
Вісті Роменщини
П'ятниця, 17 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область
Напередодні професійного свята служителів Феміди наш кореспондент зустрівся з головою Роменського міськрайонного суду Григорієм ШУНЬКОМ: 

– Здійснюючи правосуддя на засадах верховенства права, судова система забезпечує захист гарантованих Конституцією України та законами прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб, інтересів суспільства й держави. До її складу входять суди загальної юрисдикції та Конституційний Суд України. Свої функ­ції вони покликані здійснювати, керуючись лише законом, правом, і не повинні залежати від суб’єктивного впливу законодавчої або представницької влади. Відповідно до Конституції України будь-яке втручання в діяль­ність суддів і судових засідателів зі здійснення правосуддя є недопустимим. За такі дії доведеться відповідати перед законом.

Роменський міськрайонний суд Сумської області створений Указом Президента України 19 березня 2004 року. Він розглядає кримінальні, цивільні та адміністративні справи, а також справи про адміністративні правопорушення, що сталися на Роменщині. Протягом 2010 року середньомісячне навантаження на одного суддю склало 1149 справ (серед яких 394 цивільних, 263 адміністративних, 452 справи, що підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства, 40 кримінальних). Таким чином, за одинадцять місяців до Роменського міськрайонного суду надійшло 11490 судових справ. До адміністративної відповідальності притягнуто 2637 осіб, найбільше – за перебування та керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, що завершилося адміні­стративним арештом та позбавленням водійських прав. Свої права та соціальні виплати відстоювали 4526 позивачів, серед них найбільше «дітей війни».

Плідна робота суддів – запорука демократичного розвитку держави.

щиро вітаю колектив з нагоди Дня працівників суду. Бажаю суддям та працівникам апарату суду міцного здоров’я, родинної злагоди та благополуччя, щастя, добра, а також творчої наснаги та вагомих професійних здобутків на ниві законності.

Денис МЯГКОВИЧ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виконком
Виконком