Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Краще для кращих
Краще для кращих
Вісті Роменщини
Середа, 08 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

У Ромнах банківські установи не тільки ліквідуються, а й відкриваються. Відділення одного з десяти найуспішніших банків України ПАТ «Брокбізнесбанк» відкрилося в центрі нашого міста.

Цікаво, що це одна з перших і небагатьох по­дібних установ без іноземних інвестицій – на клієнтів працює суто український капітал. На Сумщині банк обслуговує промислові гіганти, підприємства облспоживспілки, лісгос­пів, державні організації, силові структури, а також близько сорока тисяч зарплатних карток, більше п’яти тисяч рахунків фі­зичних і двох тисяч – юридичних осіб.

Близько п’яти років його керівництво намагалося влитися в бурхливі фінансові потоки Ромен. Натомість багато місцевих підприємців уже давно користуються кредитними послугами банку, співпрацюючи з його представництвом у Сумах. «Просто так вигідніше», – запевняли вони, завітавши на урочисте відкриття Роменського відділення, яке очолив П.П. Лаврик. Відтепер їм не доведеться долати сотню кілометрів, щоб залагодити бізнесові справи чи узгодити інвестиційні проекти. Це також зацікавлює нових клієнтів, для яких діють пільгові акційні умови обслуговування.

Символічну стрічку перед входом у затишне приміщення на вул. Соборній, 15 перерізали голова райдержадміністрації В.П. Сєрік, директор Сумської філії ПАТ «Брокбізнесбанк» І.П. Провозін.

Микола СОТ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

37
37