Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Газ і його альтернатива
Газ і його альтернатива
Вісті Роменщини
Неділя, 05 грудня 2010, 22:31      Ромни, Сумська область

Про впровадження альтернативного опалення в Ромнах говорили на апаратній нараді, яку провів міський голова М.К. Калашник.

Цього питання торкнулися начальник головного управління міського господарства М.Г. Кочерга, заступник міського голови А.Г. Жарий, обговорюючи заходи зі скорочення споживання природного газу бюджетними організаціями.

Загалом з 2007 (базового) року Ромни спожили більше 40 млн. куб. м блакитного палива, з них 32 млн. куб. м – населення. У 2008 році вдалося зекономити 357 тис. куб. м, у 2009 – більше 2 млн. куб. м. Такий же показник планується зберегти й нинішнього року завдяки ґрунтовнішим енергозберігаючим заходам. Вивчається можливість впровадження альтернативних видів палива в одній з міських шкіл або як допоміжного ресурсу в одній з централізованих котелень, а також будівництва автономних опалювальних систем у будинках, де для цього є можливості. Перспективність таких заходів очевидна, – наголосив Андрій Жарий. Міський голова додав, що на даний момент головне – якісне утеплення мереж. На цьому й зроблять акцент комунальники, особливо зважаючи на зимові прогнози метеорологів.

З питань теплозабезпечення діють «гарячі» телефонні лінії: 5-13-82 – КП «Ромникомунтепло» РМР», 3-29-75 – КП «Ромнитеплосервіс» РМР.

Учасники наради розглянули ряд інших питань. Найнагальніше стосувалося утилізації особливо небезпечних речовин (гальванічних відходів) на підприємствах-банкрутах колишніх заводах АТС і «Поліграфмаш». Протягом останніх років вдалося вивезти їх частину, однак роботу в цьому напрямку визнано недостатньою. Незабаром проблему розглянуть на зустрічі з ліквідаторами підприємств.

Головний державний санітарний лікар райСЕС М.Г. Бойко про­звітував про стан захворюваності на гострі респіраторні ві­русні інфекції. Її рівень дещо зріс, але не перевищив сезонних середньорічних показників.

* * *

Заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування узгодили керівники структурних підрозділів міськвиконкому на засіданні організаційного комітету, яке провела заступник міського голови О.В. Проценко. Так, ро­дзин­кою урочистостей стане концерт Київського академічного ансамблю «Україночка», присвячений святу. Офіційно посадових осіб привітає міський голова на засіданні апаратної наради. У міському Будинку культури вшанують ветеранів управлінської структури міста і району, голів квартальних комітетів, колишніх міських голів.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народна творчічть
Народна творчічть