Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Рада – з громадою
Рада – з громадою
Вісті Роменщини
Неділя, 05 грудня 2010, 22:29      Ромни, Сумська область

Депутати міськради переважною більшістю голосів підтримали звернення підприємців Ромен до Президента України, в якому йшлося про необхідність доопрацювання нового Податкового кодексу.

Друга сесія міської ради шостого скликання, яку вів міський голова Микола Калашник, розпочалася з озвучення депутатських звернень і запитів. Так, у запиті Ігоря Бартоша йшлося про необхідність передбачити при формуванні бюджету на 2011 рік кошти на добудову в Лозівському мікрорайоні пам’ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни. Дмитро Кірюхін підняв питання про передбачення коштів у бюджеті для підключення до загальноміської мережі водовідведення будинку № 18 на вул. Маяковського, Сергій Біляєв – про облаштування дитячого майданчика на місці колишньої бойлерної у дворі будинку на вул. Коржівській, 65, Зоя Солярик – про облаштування тротуарів на вул. Горького і Гетьмана Мазепи та встановлення зупинок. Ігор Тетірко запитував про законність звіль­нення низки працівників міськвиконкому. Всі запити направлені на розгляд профільних комісій і відповідних служб міськвиконкому.

У зв’язку з тим, що Олександр Яковенко та Андрій Жарий стали заступниками міського голови, їх реєстрацію як депутатів міськради було скасовано. Новообраними депутатами визнано Миколу Натяганчука (Соціаліс­тична партія України) і Надію Гору („Наша Україна”) відповідно до черговості у виборчих списках осередків політичних партій.

Місцева галузева рада під­приємців з питань торгівлі та побутового обслуговування звернулася до депутатів міської ради з проханням підтримати звернення до глави держави стосовно накладення „вето” на новий Податковий кодекс і відправлення його на доопрацювання. Слово мав голова ради Олександр Коробка. Після обговорення біль­шість присутніх депутатів підтримала з певними уточненнями (котрі не вплинули на суть документа) резолюцію зборів під­приємців міста.

Також депутати затвердили новий регламент роботи міської ради, розглянули земельні питання.

Секретар міської ради Микола Цецюр проінформував про результати вивчення запиту Миколи Гусєва щодо самозахоплення земельної ділянки на території колишнього заводу „Поліграфмаш”. Так, один з нових власників споруд колишнього підприємства Роман Чванкін має намір відкрити торговельно-виробничий комплекс з виготовлення й реалізації сипучих сумішей. Огородження території та влаштування під’їзду виконані без погодження з відповідними службами. Тож підприємця буде запрошено на засідання комісії з питань міського господарства, земельних відносин, екології та будівництва для отримання чітких і конкретних відповідей на ряд питань, що хвилюють представників громади.

Також у „різному” йшлося про добудову СЗОШ № 1. Як мінімум, про ліквідацію „дірки” в покрівлі, щоб не допустити пошкодження електромережі.

Всі питання взяті на контроль профільними заступниками місь­кого голови.

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

24
24