Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Орієнтири і перспективи
Орієнтири і перспективи
Вісті Роменщини
Неділя, 05 грудня 2010, 22:24      Ромни, Сумська область

Напередодні професійного свята всіх тих, хто обрав стезю служіння громаді, – Дня місцевого самоврядування – наш кореспондент поспілкувався із представниками депутатського корпусу міської ради. Оскільки аналізувати і оцінювати зроблене ще рано, мова йшла про пріоритетні напрямки майбутньої діяльності кожного із депутатів-співрозмовників зокрема і міської ради загалом: які проб­леми й питання потребують першочергової уваги, перспективи роботи представницького органу. Про це та інше з уст міського голови і народних обранців.

 

Микола Калашник, міський голова:

– Як наголосив по завершенню виборів до місцевих рад Президент України Віктор Янукович: припиняйте політичну „тріскотню” і починайте займатися конкретними справами – щоб в оселях було тепло, безпере­бійно постачалися вода, газ, електроенергія, працювали ліф­ти, за графіком їздили автобуси і т. п. Одним словом, пріоритетом у діяльності місь­кої ради має стати спільна з усі­ма роменцями робота із забезпечення нормальної життєдіяльності нашої громади.

З нагоди Дня місцевого самоврядування зичу депутатам міської ради, всім працівникам органів місцевого самоврядування успіхів на ниві служіння громаді Ромен, поваги та розуміння з боку мешканців міста, підтримки у всіх хороших починаннях. А досягти цього допоможе щоденна самовіддана, добросовісна робота на благо міста.

Євген Василенко (ВО „Бать­ків­щи­на”):

– Серед питань, яким варто приділити увагу в першу чергу, - ремонт доріг, благоустрій, озеленення Ромен.

Не менш важливим є залучення інвестицій в економіку міста. Існує багато програм, участь у яких дасть змогу спрямувати кошти інвесторів у будівництво або виробництво. Прикладом може послужити той же проект TACIS – місто отримало новітню техніку і обладнання для комунальної сфери.

Як представник малого і середнього бізнесу, сприятиму розвитку підприємництва. Адже це реальні паростки громадянського суспільства, про необхідність формування якого так багато говориться на всіх рівнях, коли люди самоорганізовуються для вирішення якихось питань, не чекаючи вказів­ки зверху.

Важливо, щоб новообрана рада не втратила притаманний попередньому скликанню плюралізм думок, щоб не поринули в стан загального „одобрямс” будь-яких рішень, коли прийшли, руки попіднімали і розійшлися...

Микола Гусєв (Комуніс­тична партія України):

– Як і під час поперед­ніх скликань, виступатиму проти продажу землі комунальної власності. Це принципова позиція всіх представників КПУ в міськраді. Також важливим напрямком своєї діяльності, як представника громади, вважаю контроль за використанням комунального майна. Переконаний, є всі підстави сподіватися на конструктивну і продуктивну роботу новообраного депутатського корпусу.

Яків Зубан (Партія регіонів):

– Головне, щоб у діяльності міськради було менше політики і більше роботи над вирішенням конкретних проблем, які є в місті. Дороги, освітлення, якість комунальних послуг… – поле діяльності надзвичайно широке. Потрібно працювати не лише над вирішенням вищеназваних питань, а й над пошуком джерел, з яких фінансуватимуться ті чи інші роботи, шляхів наповнення міського бюджету, над залученням інвестицій.

Дмитро Кірюхін („Сильна Україна”):

–Серед прі­оритетних напрямків: благоустрій міста, забезпечення нормального освітлення вулиць, ремонт автошляхів. Також не залишаться поза увагою водопостачання й опалення. Оскільки я в комісії з питань освіти, займатимусь питанням покращення матеріального забезпечення загальноосвітніх закладів.

Володимир Книга („Фронт Змін”):

– Безумовно, в першу чергу реалізація передвиборних обіцянок. Зокрема, створення у мікрорайоні Процівки умов для дозвілля молоді на базі колиш­нього кінотеатру „Космос”. Облаштування у кожному мікрорайоні спортивних майданчиків.

Також працюватимемо над питаннями освітлення, грейдерування вулиць. Загалом головним дороговказом у діяльності депутата мають стати побажання і зауваження, висловлені під час спілкування з громадою. І обов’язковий звіт про зроблене.

Наскільки ефективно працюватимуть новообрана міська рада, виконавчий комітет і всі його служби – покаже вже найближчий час. Тим більше, що попереду таке серйозне випробування, як зима.

Пилип Кравчук („Наша Україна”):

– Основне - це забезпечення нормальної життєдіяльності міста. Зокрема, створення нових робочих місць, вирішення проблеми безробіття. Якщо люди працюватимуть, то наповнюватиметься і міська скарбниця. А значить, буде більше можливостей для покращення стану справ у медицині, освіті, зокрема забезпечення нормального харчування дітей. Не варто забувати й про належне духовне і фізичне виховання підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя, особливо серед молоді.

Сергій Салатун (Партія захисників Вітчизни):

– Сподіваюся, депутати об’єднають зусилля і зможуть досягти порозуміння задля спільної праці на благо міста. Разом можна вирішувати будь-які питання й найскладніші проблеми.

Людмила Смоленська (ВО „Свобода”):

– Пріоритетними вважаю ко­мунальні питання, благоустрій Ромен, автобусне сполучення. Серед шля­хів вирішення проблем у цих сферах: формування механізму стимулювання пересічних громадян за підтримання чистоти, заохочення тих перевізників, котрі випускають на маршрути нові автобуси. Також, на мою думку, послуги з водопостачання і водовідведення повинен надавати суб’єкт  господарювання, що знаходиться в комунальній власності.

Юрій Юрченко (Соціаліс­тична партія України):

– У першу чергу зверну увагу на формування тарифів, рух пасажирського транспорту, роботу ліфтів, теплопостачання.

Під час зустрічей з виборцями часто піднімалися питання освітлення вулиць і ремонту доріг. Упевнений, що порозуміння і співпраця як депутатів, так і міського голови, виконкому й всієї громади загалом дадуть можливість забезпечити нормальну життєдіяль­ність Ромен.

Користуючись нагодою, вітаю колег-депутатів зі святом – Днем місцевого самоврядування.

Спілкувався

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop43
konotop43