Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини 7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Вісті Роменщини
Неділя, 05 грудня 2010, 22:21      Ромни, Сумська область

Зі святом!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного свята!

Місцеве самоврядування – важливий інститут реального народовладдя, засіб реалізації інтересів територіальної громади. Воно об’єднує громадян різного віку, різних політичних уподобань у спільному прагненні вирішити актуальні питання жителів регіону.

Ваші наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави в цілому. Впевнений, що подальший розвиток місцевого самоврядування сприятиме забезпеченню збалансованого економічного і соціального розвитку Сумщини.

Висловлюючи глибоку вдячність праців­никам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, щиро зичу всім, хто трудиться на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, успіхів у складній і відповідальній роботі та здійснення життєвих планів і сподівань.

З повагою голова Сумської обласної ради

Геннадій МИХАЙЛЕНКО.

 

Вітаємо!

Одним із основних напрямків роботи органів влади „на місцях” є наповнення бю­джетів, забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку села, міста, району.

Депутати місцевих рад, працівники міськвиконкому та районної ради не шкодують сил і енергії для реалізації непростих завдань, що ставить перед ними сьогодення.

Щоб найповніше врахувати думки, пропозиції й побажання громади, краще вивчити проблеми і віднайти найоптимальніші шляхи їх вирішення, працівники органів місцевого самоврядування все більше використовують у своїй роботі громадські слухання, спілкуються з людьми за місцем проживання, по „гарячій” телефонній лінії, на особистих прийомах.

Не можна не згадати й про активізацію громадських органі­зацій, об’єднань громадян. При формуванні стратегії розвитку нашого краю обов’язково враховуються пропозиції, надані ними.

Шановні друзі, щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування. Зичимо міцного здоров’я, успіхів у праці та всіляких гараздів.

Віктор СЄРІК,

голова райдержадміністрації.

Микола КАЛАШНИК,

міський голова.

Сергій ХОРОНЬКО,

голова районної ради.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop61
konotop61