Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про встановлення тарифів
Про встановлення тарифів
Вісті Роменщини
Середа, 01 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, які надаються іншим категоріям споживачів комунальним підприємством "Ромнитеплосервіс" РМР

Рішення виконавчого комітету Роменської міської ради № 257 від 26.11.2010 р.

 

Відповідно до ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст. 13 Закону України "Про теплопостачання", на підставі планової калькуляції на надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання по КП "Ромнитеплосервіс" РМР та висновку № 149 від 27.09.2010 р. Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг, відповідно до Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 р. № 955, та з метою ефективної роботи комунального підприємства виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, які надаються іншим категоріям споживачів (підприємства, установи, організації всіх форм власності) комунальним підприємством "Ромнитеплосервіс" Роменської міської ради:

1.1. Тарифи на теплову енергію (централізоване опалення):

- 573,26 грн./Гкал (без ПДВ);

- 687,91 грн./Гкал (з ПДВ).

1.2. Тарифи на послуги з централізованого опалення (протягом опалювального сезону):

- 14,04 грн./кв. м (без ПДВ);

- 16,85 грн./кв. м (з ПДВ).

2. Комунальному підприємству "Ромнитеплосервіс" Роменської міської ради забезпечити внесення відповідних змін щодо розміру плати за надані послуги до договорів зі споживачами послуг у порядку згідно з чинним законодавством.

3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 19.06.2009 р. № 148 "Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, які надаються іншим категоріям споживачів КП "Ромнитеплосервіс", вважати таким, що втратило чинність.

4. Дане рішення набуває чинності з часу його оприлюднення та обов'язкового повідомлення не пізніше ніж за 30 днів споживачів виконавцем послуг про введення в дію нових тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

Міський голова М.К. Калашник
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг