Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Роботи багато
Вісті Роменщини
Середа, 01 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Проїхавши околицями Ромен, міський голова М.К. Калашник жартома припустив, що занизька явка виборців стала наслідком поганих доріг.

Добратися ними до дільниць було проб­лематично. Напевно, в цьому є доля правди. Вибори-2010 довели, що більшість мешканців не пов’язують покращення якості життя з цією важливою політичною подією. Новий склад місцевого самоврядування спробує довести зворотне.

Щодня Микола Калашник збирає в своєму кабінеті керівників різних установ, від яких залежать базові напрямки життєдіяльності міста. Минулого тижня досліджено стан освіти, впроваджено заходи із санітарного благоустрою, відновлення проводової радіотрансляції, розширення містобудування, підсипки ґрунтових доріг.

* * *

Під час зустрічі з директорами шкіл і завідуючими дитячими садками М.К. Калашник високо оцінив досягнення освітньої галузі міста. Він зауважив, що такі відповідальність і професіоналізм зустрічаються рідко. Його заступник В.Г. Дудко відповідно оцінив і потенціал здобутків педагогів: серед них є достойні звання «заслужений». Звичайно, й зарплата повинна відповідати цій праці, – погоджуються представники влади з освітянами.

* * *

Після наради з питань погашення заборгованості за споживання газу вже наступного дня вона зменшилася з 1,610 млн. грн. до 1,290 млн. грн. Новий рік місто має зустріти без боргів – таке завдання поставив мер перед тепловиками.

* * *

Плідні результати принесла й зустріч з начальником Роменського цеху телекомунікаційних послуг № 13 Сумської філії ВАТ «Укртелеком» В.В. Галунком. Досягнуто домовленості щодо поступового відновлення радіомовлення на 50 вулицях, позбавлених цієї послуги після модернізації мереж. До нового року радіо обізветься на 37вулицях, на 13 інших роботи проведуть пізніше.

* * *

Засідання за «круглим столом» з керівниками будівельних організацій засвідчило велике бажання розвивати цю сферу. Розроблені відповідні проекти, але їх впровадження неможливе без генерального плану забудови міста, над яким ще потрібно працювати. Першим кроком на цьому шляху стануть громадські слухання, на яких мешканці мають погодитися з пропозиціями будівельників. Їх заслухають на наступній сесії міської ради. Міський голова також не випускає з уваги необхідності продовжити очистку річки Сула. Роботи планується розпочати навесні. Нині вишукуються можливі шляхи їх фінансування.

* * *

Заступник міського голови з гуманітарних питань В.Г. Дудко провів нараду щодо проведення в місті щорічної Всеукраїн­ської кампанії «16 днів проти насильства», яка триватиме з 25 листопада (Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок) до 10 грудня (День прав людини). Представники відділів з питань молоді та спорту міськвиконкому, культури, освіти, служби у справах дітей та молодіжного клубу при міському Будинку культури поінформували про заплановані тематичні акції, більшість яких пройдуть у закладах освіти. Володимир Григорович також поділився глобальними планами розвитку гуманітарного напрямку в Ромнах, пов’язаними зі створенням молодіжного центру, відкриттям кінотеатру, басейну та ін. Інженерна освіта (Полтавський інженерно-будівельний інститут), досвід роботи на посаді першого заступника голови Гадяцької РДА, що допомогли перетворити Гадяч на Гетьманську столицю України, допоможуть втілити перспективні задуми і в Ромнах, – сподівається він.

* * *

Умови оновлення ґрунтового покриття на дорогах околиць міста мер, його заступник А.Г. Жарий і начальник ГУМГ М.Г. Кочерга обговорили з керівниками «Райавтодору» – І.О. Туником та ПП «Міськдорсервіс» – О.П. Олешком. Як уже повідомлялося, Микола Калашник запевнив, що ліміти матеріалу (шлаку з 33% вмістом цементу) необмежені й доступні за символічну плату. У першу чергу планується «зашлакувати» вулиці Миру, Гагаріна, Катерини Зеленко, Овсяннікова, Ліньова. Загалом підсипки потребує 21 вулиця. За попередніми підрахунками, для цього потрібно близько 46 вагонів специфічного матеріалу, що, за дотримання технології укладення, успішно замінює асфальт. Залишається визначитися з обсягами робіт та їх графіком, адже альтернативне дорожнє покриття досить швидко втрачає необхідні властивості.

* * *

Оновлюється зворотній зв’язок влади з громадянами. За телефоном 2-13-74 (за принципом громадської приймальні) можна отримати докладну інформацію, до кого з працівників апарату виконкому можна звернутися з того чи іншого питання особисто або телефоном. Прийом міським головою з особистих питань також починатиметься у громадській приймальні: телефоном або особисто людина повідомлятиме про причину, що спонукала до зустрічі з очільником міста, дізнається про час прийому. Далі підняте питання опрацьовують відповідні служби і вже під час зустрічі мер ознайомлює з конкретною відповіддю.

* * *

На засіданні виконкому, яке провів міський голова Микола Калашник, затверджено склад комісій, рад, штабів виконавчого комітету міської ради. Прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію і послуги з централізованого опалення комунальним підприємствам „Ромникомунтепло” РМР” та „Ромнитеплосервіс” РМР” для категорії „інші споживачі” – підприємства, установи, організації небюджетної сфери (рішення опубліковане в цьому ж номері „Вістей Роменщини”).

Розглянуто інші питання.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

13
13