Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Визначено вільні від куріння місця
Визначено вільні від куріння місця
Вісті Роменщини
Субота, 27 листопада 2010, 00:00      Ромни, Сумська область
Рішенням п’ятдесят шостої сесії міської ради п’ятого скликання від 29.10.2010 р.

визначено вільні від куріння місця у місті Ромни

 

Так, для попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення, відповідно до Законів України „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення”, „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, конь­ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, „Про місцеве самоврядування” Роменська міська рада затвердила перелік вільних від куріння місць на території міста Ромни:

приміщення будь-якої будівлі, споруди, доступні або відкриті для населення вільно чи за за­прошенням або за плату, постій­но, періодично або час від часу, їх частина (частини), у т. ч. ліфти, туалети, під’їзди, підвали, горища;

території закладів освіти, ігротеки, дитячих оздоровчих таборів, дитячих атракціонів та десятиметрова зона навколо них;

зупинки громадського транспорту та десятиметрова зона навколо них;

пішохідні переходи, таксофони;

території архітектурних, історичних та/або культурних пам’яток;

території закладів фізичної культури та спорту незалежно від форм власності, відкриті спор­тивні споруди (стадіони, корти та інші місця проведення турнірів, змагань, вистав тощо, включаючи місця для глядачів);

п’ятиметрова відстань від входу в громадське місце, триметрова відстань від банкомату;

десятиметрова зона від входу на територію дитячої полі­клініки на вул. Коржівській;

територія проведення масових заходів – під час їх проведення.

На території зон відпочинку (включаючи сквери, парки і алеї), міських пляжів, залізничного та автовокзалу, а також на території міського ринку куріння дозволяється лише у спеціально відведених для цього місцях.

Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, військово-мобіліза­ційної роботи та зв’язків з правоохоронними органами Роменської міської ради доручено підготувати та внести на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради відповідний проект рішення щодо визначення посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні порушення, передбачені статтею 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділу містобудування та архітектури Роменської міської ради при підготовці документації з питань архітектури та містобудування керуватися Законом України „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення” та вищеназваним рішенням.

Керівникам підприємств, установ, організацій, власникам або уповноваженим ними особам чи орендарям споруд, окремих приміщень, у яких куріння тютюнових виробів заборонено, забезпечити розміщення вивісок „Куріння заборонено” та від­сут­ність попільниць у цих приміщеннях.

Контроль за виконанням рі­шення покладено на постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення міської ради.

Андрій ЯКОВЛЄВ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop4
konotop4