Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Плоди політичної стабільності
Плоди політичної стабільності
Вісті Роменщини
П'ятниця, 16 липня 2010, 13:20      Ромни, Сумська область

Конструктивної співпраці вимагав від сільських голів заступник голови облдержадміністрації Олександр Цупро під час зустрічі в райдержадміністрації. Розпорядженням голови ОДА його призначено відповідальним за стан реалізації державної політики в усіх сферах життєдіяльності Роменського району.

Бесіду розпочав голова РДА Віктор Сєрік, нагадавши про посадові обов’язки представників органів місцевого самоврядування, зокрема щодо дотримання закону про державну атрибутику, а також виконавської дисципліни. При цьому він додав, що не має жодних претензій до політичних поглядів очільників громад, а вимагає від них свідомої позиції державних діячів. Схоже зауваження стосувалося й до­мов­леності, що передбачає щоденне інформування закріплених за сільрадами працівників райдержадміністрації про події на міс­цях.

– Під час зустрічей в населених пунктах люди час від часу піднімають такі питання, які можна було вирішити раніше за вчасного інформування. Інколи здається, що люди не довіряють сільській раді й взагалі не споді­ваються на її допомогу, – окреслив проблему Віктор Сєрік.

Олександр Цупро, звертаючись до присутніх, запевнив, що віднині він готовий працювати з кожним щодо будь-якого питання – від ремонту доріг до відносин з місцевими підприємствами.

– Я працюватиму не замість вас, а з вами. Наші завдання ви­значені в програмі Президента України. Передусім потрібно зрозуміти її ключові моменти, що відображають те, чого чекають від влади люди, – наголосив заступник голови облдержадміні­страції.

Головним стратегічним документом на цьому шляху став план першочергових дій з вирішення найнагальніших питань, що хвилюють людей. Під час його виконання представники влади мають чітко знати прагнення громади. Усі дії повинні бути зрозумілими. Наприклад, коли сільсь­кий бюджет передбачає премії працівникам сільради, а проблеми транспорту, освітлення, стосунків з молокоприймальними підприємствами залишаються невирішеними, люди цього не зрозуміють.

– Вирішувати ці питання не буде ні Президент, ні Прем’єр-міністр, – підкреслив О.М. Цупро. – Це наша з вами робота.

Виступаючий зробив акцент на тому, що одинадцять сільсь­ких рад району не виконали дохідні частини бюджетів, які самі ж і спланували. Таким чином, зауважив він, незрозуміло, навіщо шкодити самим собі? Згадав і про незаконне використання пі­щаних кар’єрів, ставків, неоформлених паїв та ін.

На часі укладення соціальних угод з “Укрнафтою”, що допоможе вирішити частину проблем, – обнадіяв заступник голови ОДА. Але багато залежить від організаційних моментів – до програми фінансування включатимуться тільки об’єкти із завчасно виготовленою проектно-кошторисною документацією. Пріоритетною в цьому напрямку стане обласна програма “Чиста криниця”, що передбачає використання усіх коштів з екологічних відрахувань виключно для забезпечення населених пунктів якісною питною водою.

Олександр Миколайович пообіцяв всіляко сприяти й участі в так званих донорських програмах у співпраці з ООН (покращення водопостачання, медичної та освітньої галузей), Швейцарським бюро співробітництва (водопостачання, медицина) та ін. Він також звернув увагу на те, що полі­тична стабільність за досить короткий проміжок часу вже дозволила залучити на Сумщину 60 млн. доларів інвестицій.

Сільські голови під час бесі­ди із заступником голови ОДА піднімали питання будівництва водопроводу в селах, ремонту шляхів, утилізації отрутохімікатів, вирубки лісу. Ключовими моментами їх вирішення Олександр Цупро назвав виконання дохідних частин місцевих бюджетів, співпрацю з нафтовиками, а також плідне співробітництво всіх гілок влади.

Після зустрічі заступники голови райдержадміністрації Сер­гій Хоронько, Василь Ремінець, керівник апарату РДА Михайло Ломко обговорили з сільськими головами проблеми використання невитребуваних паїв, не завжди приязних стосунків між інвес­торами, неузгодженого використання господарських дво­рів, реєстрації прав власності, роботи закладів культури, дозвілля і медицини.      

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop69
konotop69