Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Навколо «веселого берега»
Навколо «веселого берега»
Вісті Роменщини
Вівторок, 06 липня 2010, 13:57      Ромни, Сумська область

На березі Сули на території Пустовійтівської сільради є так звана зона відпочинку. Хтось назвав це місце “веселий берег”. Влітку тут людно, бо й справді можна відпочити, покупатися у тихоплинній річці. А ще й краєвид навколо милує око.

Щоправда, є невелика проблема – випасається на узбережжі сільська череда. І корови, звісно, залишають “міни”, що не всім до вподоби. Отже, щоб окультурити частину берега – пляжу (відгородитися від худоби), я зголосився поставити дерев’яний паркан. На визначеній території насипано шар піску. Все зроблено за домовленістю з місцевою сільрадою.

Невдовзі навколо “новобудови” поповзли різні чутки. Зокрема, що нібито вхід на територію огородженого берега буде платний. Навіть вартість встановили “злі язики” - 20 гривень. Насправді все це брехня, пробачте за вислів. Всі бажаючі відпочиватимуть, як і раніше, безкоштовно. Принагідно хотілося б нагадати тим, хто полюбляє “веселий берег”, що в зоні відпочинку не слід насмічувати, залишати після себе пляшки, папір, одноразовий посуд тощо. Одним словом, потрібно вести себе цивілі­зовано.

Дмитро ДУБРОВ,

приватний підприємець.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

2
2