Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини ЛИПЕНЬ УСМІХАЄТЬСЯ
ЛИПЕНЬ УСМІХАЄТЬСЯ
Вісті Роменщини
Вівторок, 06 липня 2010, 13:54      Ромни, Сумська область

Що головне в учительській професії? Одним словом не відповісти. Хтось ставить на перше місце рівень володіння предметом, інший – вимогливість і принциповість. Для когось ви­значальним є відданість справі, для когось – любов до дітей.

 

Учителька ЗОШ № 7 Тамара Анатоліївна Лисак – художник, поет і творець людських душ, щирих, відвертих, освічених. Вона може вважати себе щасливою людиною, оскільки впродовж 37 років займається улюбленою справою – навчанням і вихованням молоді. Піонервожата, вихователька, вчитель російської мови – її сходинки до визнання. Це робота душі й серця, сповнені радощами й тривогами освітянські будні, болючі роздуми й мудрі рішення. Тамара Анатоліївна знає, любить і відчуває слово, мову, культуру, літературу, прагне донести свої знання дітям, віддати їм частинку свого серця й завжди радіє зустрічам з ними. Вона володіє вродженим педагогічним хистом. І не важливо, чи то діти, чи дорослі – з усіма вона спокійна, урівноважена, переконлива. Охоче ділиться досвідом з колегами. Не шкодує ні часу, ні уваги й для своїх учнів: готує до предметних тижнів, олім­піад, конкурсів.

Скромна праця відмінника освіти України, старшого вчителя відзначена грамотами Міні­стерства освіти України, обласного управління освіти та міського відділу освіти. Вона також кохана дружина, любляча матуся, турботлива, ніжна бабуся.

Теплий липневий день усміхається Тамарі Анатоліївні ювілеєм. Педагогічний колектив школи вітає колегу. Нехай щастить Вам у всіх добрих справах! Хай не покидає віра, підтримує надія, зігріває любов!

Світлана ФЕДЬКО, 

директор школи.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг