Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Смертельний «кайф»
Смертельний «кайф»
Вісті Роменщини
Вівторок, 06 липня 2010, 13:52      Ромни, Сумська область

Протягом 2010 року співро­бітники Роменського міськвідділу міліції виявили 14 фактів незаконного обігу наркотиків. За їх збут та зберігання порушено 10 кримінальних справ, за схиляння до вживання – одну. На обліку перебуває 122 наркомани, з них 34 поставлено цього року.

 

Ніхто не схвалює наркоманію, але залежність здобувають представники всіх соціальних верств населення, нерідко за порівняно невинних обставин. До цього, наприклад, призводить пустотливий настрій або бажання “упій­мати кайф” прилюдно на дискотеці чи в компанії. У таких випадках наркотик легко здобувається, тим паче, що вживається разом зі знайомими, яким довіряють. У цьому проявляється найбільша помилка – довіряти таким “друзям” не слід, тому що вони прагнуть залучити нових “клієнтів”, щоб заробити гроші собі на наркотик.

Звикання до наркотиків відбувається набагато швидше, ніж до алкоголю чи нікотину. Тому слід рішуче відмовитись вже від першої спроби. У крайньому випадку знайти в собі мужність і відразу звернутися за консультацією до нарколога.

Наркотики роблять людину залежною спочатку психічно, а потім і фізично. Психічна залежність не завжди усвідомлюється наркоманом. Тому дехто прищеплює потенційним наркоманам помилкову думку про небезпечність тільки тих наркотиків, що викликають фізичну залежність. Таке переконання неминуче призводить до того, що наркоман стає націленим тільки на здобуття дурману всупереч будь-якому моральному кодексу.

Наркоман – це кризовий тип людини, яка зникає з життя, соці­альний аутсайдер, не здатний боротися з проблемами в сім’ї, навчанні, на роботі. Тому передусім батькам потрібно виховувати у дітей критичність та самостійність, вміння боротися за життя. Намагайтеся допомогти дітям у складних ситуаціях, інак­ше їм “допоможуть” інші.

Дмитро ШКЕТЬ, 

заступник Роменського міжрайонного прокурора.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу ГУМВС зі взаємодії

з громадськістю та ЗМІ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop37
konotop37