Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірніми підприємствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”
Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірніми підприємствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”
Вісті Роменщини
Вівторок, 06 липня 2010, 13:26      Ромни, Сумська область

Рішення виконкому Роменської міської ради № 114 від 23.06.2010 року

 

Відповідно до ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, на підставі планової калькуляції на послуги з централізованого водопостачання ДП “Аква-сервіс” ПП “Еліпс” на 1.03.2010 р., планової калькуляції на послуги з централізованого водовідведення ДП “Сток-сервіс” ПП “Еліпс” на 1.03.2010 р. та висновків №№ 58, 61 від 13.05.2010 р. Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг, відпо­відно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 р. № 959, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити тарифи на послуги з централізованого водопостачання, які надаються бюджетним організаціям дочірнім підприємством “Аква-сервіс” ПП “Еліпс”, в розмірі 6,79 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

2. Погодити тарифи на послуги з централізованого водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірнім підприємством “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, в розмірі 5,29 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).

3. Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються дочірніми підприємствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, вводяться в дію за умови внесення змін до Програм розвитку систем центрального водопостачання та водовідведення для дочірніх підприємств “Аква-сервіс” та “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, затверджених рішенням виконкому від 18.02.2009 р. № 37.

4. Рішення виконкому від 28.01.2009 р. № 10 у частині погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються бюджетним організаціям дочірніми підпри­єм­ствами “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс”, вважати таким, що втратило чинність.

5. Дочірнім підприємствам “Аква-сервіс” і “Сток-сервіс” ПП “Еліпс” забезпечити внесення відповідних змін щодо розміру плати за надані послуги до договорів зі споживачами послуг у порядку згідно з чинним законодавством.

6. Дане рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення та обов’язкового повідомлення не пізніше ніж за 30 днів споживачів виконавцями послуг про введення в дію нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

Міський голова П.І. Помаран.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Атракціон
Атракціон