Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Минулої неділі роменці від­зна­чили День молоді
Минулої неділі роменці від­зна­чили День молоді
Вісті Роменщини
Вівторок, 06 липня 2010, 13:19      Ромни, Сумська область

Розпочалося дійство на березі Сули. Неп­тун, русалки, пірати та інші персонажі розважали присутніх піснями, танцями, влаштовували різноманітні конкурси і змагання. Продовжилася конкурсно-роз­важальна програма у затінку дерев міського парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

 

А вечірньої пори свято перенеслося в центр міста. Відкрила урочистості акція "Ми об'єдналися під прапором міста". У су­проводі духового оркестру підрозділу МНС найактивніші представники молодіжних громадських організацій із величезним прапором Ромен прокрокували ходою від пам'ятника Тарасу Шевченку до площі перед міськвиконкомом.

- Сьогодні ми всі зібралися тут, щоб разом від­значити прекрасне свято юності, добра, щирості і надій на краще майбутнє, - наголосив у вітальному слові міський голова Павло Помаран. - Молодь Ромен є активним учасником життя громади, по­стійно бере участь у різноманітних акціях, пропагуючи здоровий спосіб життя, відмову від шкідливих звичок. Місцева влада в свою чергу робитиме все можливе, щоб забезпечити умови для становлення і самореалізації юних роменців.

Почесними грамотами міськ­виконкому нагороджено як молодь, так і представників старшого покоління, котрі всі­ляко підтримували й сприяли розвитку обдарованих особистостей. Зокрема, були відзначені директор ТОВ "Роменський завод продтоварів" Олександр Саєнко, депутат міської ради В'ячеслав Губарь, керівники танцювальних колективів Оксана Тернова та Алла Нікітенко, завідувач молодіжного клубу міського Будинку культури Вікторія Мурич.

Вже тради­ційно Павло Помаран привітав і вручив пам'ятні подарунки молодятам, котрі стали на рушник напередодні Дня молоді.

Солодкі подарунки від ТОВ "Роменський завод продтоварів" отримали зовсім юні красуні - учасниці конкурсу "Кришталевий черевичок-2010".

Завершили свято виступи молодіжного театру з Києва "Брайт-Хат", полтавського гурту "Ревізор" та місцевих виконавців, а також  дискотека і феєр­верк.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм