Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Травневий санбюлетень
Травневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Середа, 16 червня 2010, 14:19      Ромни, Сумська область

Працівники райСЕС обстежили 320 об'єктів, 58 осередків інфекційних захворювань. Виявлено 60 об'єктів з порушеннями санітарних норм і правил. На порушників накладено 52 штрафи на загальну суму 9962 грн., тимчасово припинено експлуатацію 8 об'єктів, забраковано 17 кг зіпсованих харчових продуктів на загальну суму 360 грн.

 

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 1518 досліджень у 626 пробах. Виявлено відхилення від норми у 26 пробах питної води за вмістом заліза із розвідної мережі сільсь­кого водопроводу й у 12 пробах води за вмістом нітратів із громадських колодязів у с. Бобрик; у 66 пробах повітря робочої зони електрозварювальника вміст заліза, двоокису азоту та марганцю перевищував норму в 1,5 раза (НГВУ "Охтирканафтогаз", ДП "Роменський лісгосп").

Бактеріологічною лабораторією проведено 4731 дослі­джен­ня у 1696 зразках. Виявлено 42 зразки з позитивним результатом. У тому числі 8 зразків питної води не відпові­дають санітарним нормам за бактеріями групи кишкової палички, із них 4 - з громадських колодязів (Бобрик, Артюхівка, пришкільний оздоровчий табір с. Сулими), 4 - із сільських водопроводів с. Гришине, харчоблоку тракторної бригади с. Глинськ, Довгопо­лівської ЗОШ, оздоровчого табору Овлашівської ЗОШ. 13 зразків фіточаїв із міських аптек позитивні за бактеріями групи кишкової палички, кишковою паличкою та пліснявими грибами. Виявлено 11 позитивних змивів за бактеріями групи кишкової палички з обладнання хлібобулочного цеху ТОВ "Роменський завод продтоварів" та з внутрішньої поверхні кузова транспорту, що доставляє продукцію з Охтирського м'ясокомбінату. Про­ведено також 1288 дослі­джень на кишкову групу ін­фекцій і 594 - на крапельну.

Зареєстровано 4 випадки гострих кишкових інфекцій, 2 - вірусного гепатиту В, 931 - гострих респіраторних вірусних інфекцій, 10 - грипу, 3 - туберкульозу, по 2 - гонореї і педикульозу, 1 - інфекційного мононуклеозу, 27 - гельмінтозів, 32 - укусів людей тваринами.

Літо - сезон зростання кіль­кості гострих харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій, початок збору грибів. Пам'ятайте: запорукою вашого здоров'я є суворе дотримання особистої гігієни та правил збору грибів.

Микола БОЙКО, 

головний лікар райСЕС.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Церква...
Церква...