Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини «феєрверк» у парку
«феєрверк» у парку
Вісті Роменщини
Вівторок, 01 червня 2010, 14:34      Ромни, Сумська область

Інтригуючі подробиці пожежі ввечері 23 травня в конторі міського парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка розкрив на апаратній нараді заступник начальника Роменського райвідділу ГУ МНС Олександр Мазний. Пожежники, які прибули на місце надзвичайної події, виявили зламані вхідні двері. Горіли папери. Експерти не виключають версії навмисного підпалу. Остаточні висновки зроблять слідчі. Секретар міської ради Леонід Набойченко, який вів нараду, попросив приділити справі особливу увагу, адже мова йде про комунальне майно.

 

Про пожежу, але вже на стихійному сміттєзвалищі на вул. Пролетарської солідарності, йшлося і в одному зі звернень, надісланих міськ­виконкому, з яким ознайомив головуючий.

Учасники засідання також заслухали інформацію керівників житлово-експлуатаційних організацій про роботу зі зверненнями громадян. Підбиваючи підсумки виступів, заступник міського голови Анжеліка Окіпна зауважила, що у цьому напрямку досягнуто позитивних результатів. Натомість, додав Леонід Набойченко, відповідати потрібно об'єктивно, щоб мешканці не плекали марних надій, що можуть викликати недовіру, зокрема до органів влади.

Заступник міського голови Олександр Левицький оприлюднив результати рейдів з попередження стихійної торгівлі, проведених за дорученням міського голови. Вони носили профілактичний характер, тому шістнадцятьох порушників лише попередили. Хоча, зауважив доповідач, контролюючі служби вивчають юридичну сторону проблеми, щоб справедливе покарання застерігало від подібних порушень.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня