Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Техогляд-2010
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 травня 2010, 08:59      Ромни, Сумська область

Техогляд-2010 Нагадуємо про строки проведення державного технічного огляду: з 15 січня по 15 грудня - для засобів, техогляд яких проводиться один раз на два роки або один раз на рік; з 15 січня по 30 червня та з 1 липня по 15 грудня - техогляд яких проводиться два рази на рік.

 

Для проходження ДТО подаються такі документи: паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, - для фізичних осіб, копії довідки ЄДРПОУ та документа, що підтверджує факт закріплення засобу за водієм, - для юридичних осіб; протокол перевірки технічного стану, виданий уповноваженим суб'єктом господарювання не раніше 45 діб до дати проведення технічного огляду або міжнародний сертифікат технічного огляду, виданий центром технічного огляду для засобів, що виконують міжнародні перевезення (у м. Ромни таким суб'­єктом господарювання є приватний підприємець Пелепей Денис Анатолійович, діагностична станція знаходиться за адресою: м. Ромни, вул. Пролетарської солідарності, 37Г); реєстраційні та інші документи, що підтверджують право використання зазначеного транспортного засобу; посвідчення водія, що дає право керувати транспортним засобом відповідної категорії та талон до нього; медичну довідку щодо придатності водія до керування транспортним засобом відповід­ної категорії; поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності; квитанція про сплату податку з власників транспортних засобів. Юридичні особи додатково подають розрахунок суми податку з власників. На транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, додатково подається свідоцтво про відповідну підготовку водіїв. На транспортні засоби, що працюють на газовому паливі, - документ, що підтверджує випробовування газової паливної системи. Дозволи на встановлення спеціальних звукових чи світлових сигнальних пристроїв - у разі облаштування ними транспортного засобу.

 

За відсутності будь-якого з цих документів, а також без сплати у повному обсязі штрафів, накладених на власника автомобіля чи довірену особу, ДТО не проводиться.

 

Вартість проходження держтехогляду для автомобіля і автобуса становить 12 грн., мотоцикла, моторолера, причепа та напівпричепа - 8 грн. Вартість одного талона про проходження ДТО - 22,5 грн. Комп'ютерні послуги - 24 грн.

 

Талон про проходження ДТО в обов'язковому порядку прикріплюється в правому нижньому кутку вітрового скла автомобіля. Власники мототранспорту повинні зберігати його разом із технічним паспортом. У разі втра­ти дублікат видається Держ­автоінспекцією після повторної перевірки технічного стану тран­спортного засобу. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 9 липня 2008 р. талон про проходження ДТО дій­сний тільки до дати, вказаної на зворотній стороні. За порушення терміну проходження ДТО накладається штраф від 340 до 425 грн. (ст.121 КУпАП).

 

Технічний огляд індивідуальних транспортних засобів міста Ромни та Роменського району проводиться співробітниками Державтоінспекції на території відділення ДАІ за адресою: м. Ромни, вул. Полтавська 4а, щопонеділка, щосереди і щоп'ятниці з 13.00 до 17.00 год., щовівторка, щочетверга - з 8.00 до 15.00 год., щосуботи - з 8.00 до 12.00 год.

Анатолій ЩЕРБИНА, 

начальник відділення ДАІ

з обслуговування м. Ромни та Роменського району, підполковник міліції
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел