Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Добрий доктор
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 травня 2010, 08:56      Ромни, Сумська область

Є люди, які ще змалечку "обирають" фах, щоб стати, як мама, тато, бабуся чи дідусь. У Людмили такого не було. Вона народилася 8 травня 1955 року на Сумщині в багатодітній сім'ї, де виховувалося тринадцять дітей.

 

Батько працював учителем трудового навчання в сільській школі, мати доглядала дітей. Дівчина, яка була п'ятою дитиною в родині, з третього класу навчалася в Роменській школі-інтернаті ім. О.А. Деревської і закінчила її у 1972 році на відмінно. Щоб допомогти рідним, відразу влаштувалася санітаркою сільського ФАПу. Швидко освоїла навички поводження з хворими, особливо дітьми. Згодом вступила на педіатричний факультет до Київського державного медичного інституту. Навчалася добре, була старостою групи, активно працювала в наукових гуртках, виступала на науково-практичних конференціях.

Інтернатуру пройшла в Роменській ЦРЛ. Після цього упродовж 14 років працювала дільничним педіатром. Виділялася наполегли­вістю, ініціативністю, пунктуальністю. Тож не випадково її - досвідченого й авторитетного спеціаліста призначили заступником головного лікаря ЦРЛ з дитинства і материнства. Людмила Миколаївна Бойко з притаманною їй енергією взялася за нелегку працю. Багато зробила для зниження малюкової смертності, значну увагу приділяла контролю за медобслуговуванням дітей, жінок, сиріт, інвалідів у місті та райо­ні, своєчасному щепленню та диспансерному нагляду малюків. Прискіпливо ставилася до відбору й навчання кадрів. Часто виступала серед населення з лекціями на медичні теми.

З 2001 року Л.М. Бойко працює завідуючою дитячою поліклінікою. Завдяки їй заклад став одним з кращих у структурі центральної районної лікарні. Людмила Миколаївна бере активну участь у громадській роботі. Полюбляє вирощувати квіти. Разом з чоловіком Миколою Івановичем виховали сина й доньку.

З нагоди ювілею рідні, друзі, колеги, пацієнти, батьки щиро вітають Людмилу Миколаївну, бажають їй здоров'я, довгих літ життя, успіхів у роботі.

Василь СКОРИК, 

дитячий хірург, голова об'єднаної профспілки Роменської ЦРЛ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8