Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Головний фінансовий документ міста затверджено, хоча й із застереженнями
Головний фінансовий документ міста затверджено, хоча й із застереженнями
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 травня 2010, 08:47      Ромни, Сумська область

Бюджет та програму соці­ально-економічного розвитку Ромен на нинішній рік розглянуто на засіданні виконкому та на сорок дев'ятій сесії міської ради п'ятого скликання, які провів міський голова Павло Помаран.

 

Якщо програма дискусій не викликала, то бюджет-2010 народні обранці обговорювали досить довго. Навіть оголошували перерву для консультацій між фракціями.

Каменем спотикання стала пропозиція від депутатської групи "Солідарність" збільшити дохідну і видаткову частини бю­джету на 5% (біля 3 млн. грн.). Джерелом надходжень має стати зростання розмірів відрахувань і податків, що надходять у міську скарбницю, та кількості їх платників.

Загалом приваблива пропозиція мала одне, проте вагоме "але", на чому наголошували і колеги-депутати, і фахівці виконкому: ні відповідних рішень чи інших нормативних актів про підвищення вищеназваних платежів, ні детальних розрахунків очікуваного результату не було, лише узагальнені рекомендації, як діяти виконавчій владі.

Врешті-решт дійшли компромісу і бюджет таки затвердили. Не останню роль зіграв і той факт, що розгляд головного фінансового документа відбувався в останній день, визначений законом для прийняття місцевих бюджетів (чекали, коли буде прийнято обласний) - протягом чотирнадцяти днів з моменту затвердження державного бю­джету.

Також у рішенні протокольним дорученням передбачено розгляд пропозиції групи "Солідарність" під час затвердження виконання бюджету Ромен за перше півріччя й можливого коригування на наступні шість місяців.

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виступ хору
Виступ хору