Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Бюджет району затверджено
Бюджет району затверджено
Вісті Роменщини
П'ятниця, 21 травня 2010, 08:46      Ромни, Сумська область

Відбулася тридцять третя сесія районної ради п'ятого скликання, яку провів голова районної ради О.В. Біловол. З питання "Про районний бюджет на 2010 рік" інформувала начальник фінансового управління РДА М.В. Анісімова.

Після обговорення доповіді депутати прийняли рішення вста­новити загальний обсяг доходів та видатків районного бюджету на 2010 рік у сумі 75501794 грн. При цьому обсяг надходжень власних і закріплених доходів по загальному фонду в сумі 11012937 грн., дотація вирівнювання з державного бюджету - 39025200 грн., додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів - 528000 грн., субвенції з державного бюджету - 23412500 грн., субвенції з обласного бюджету - 45802 грн., кошти, що надійдуть як вилучення із сільських бю­джетів, - 1151005 грн.

Проблеми з виконання ра­йонних програм виникли тому, що для бюджету немає коштів нерозподіленого резерву, за рахунок якого вирішувалися питання їх фінансування. Це вирішуватиметься за рахунок залишку, з якого також необхідно буде гасити заборгованість минулого року, що виникла в зв'язку з непроплатою платежів Державним казначейством.

З другого питання "Про стан виконання рішення районної ради від 24 липня 2009 року "Про господарський та фінансовий стан роботи ДП "Роменський лісгосп" за перше півріччя 2009 року" інформував головний інженер ДП "Роменський лісгосп" С.В. Рябко. Як відзначив виступаючий, підприємство продовжує здавати позиції через скорочення ринків збуту, відсутність високосортної деревини та інше. Загальний борг підприємства сьогодні становить 1 млн. 149 тис. грн. Майже п'ять місяців працівники не отримують зар­плату, борг з її виплати становить 278 тис. грн. І боргові зобов'язання продовжують збіль­шу­ватися. С.В. Рябко запропонував декілька виходів зі складної ситуації. Депутати пристали на те, щоб на базі майна спільної власності територіальних громад району (13 тис. гектарів лісу) створити спеціалізоване комунальне підприємство для ведення лісового господарства.

На сесії також розглянули питання "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки ділянок" (доповідач - начальник відділу Держкомзему у Роменському районі С.П. Пронь), "Про звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України з питань надання пільг жертвам політичних ре­пресій" (інформував голова ра­йонної ради О.В. Біловол).

Депутат К.В. Щебетун внесла на розгляд сесії депутатський запит стосовно того, що жителі с. Коновали при реалізації молока були ошукані прий­­мальниками гадяцького молокопереробного підприємства. Вони не виплатили їм гроші за здане молоко. Борг немалий. Декому з власників корів завинили по 3-6 тисяч гривень. По депутатському запиту прийнято рішення доручити управлінню агропромислового розвитку РДА в тижневий термін вивчити питання зволікання розрахунків, доповісти про висновки районній раді, дати відповідь депутату. Але тут, як мовиться, є й інший бік медалі. Переробники дурять селян не вперше, отож слід бути обережнішими, а саме: реалізовувати молоко за письмовою угодою, яку слід зареєструвати в сільській раді, скріпити печатками. Тобто, щоб був юридичний документ, за яким впевненіше можна виборювати свої права.

Микола ГНАТЕНКО

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода