Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Справи державні й місцеві
Справи державні й місцеві
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 травня 2010, 08:06      Ромни, Сумська область

Відбулося засідання сорок восьмої сесії міської ради п'ятого скликання, яке провів міський голова Павло Помаран. Розпочали традиційно із запитів та звернень.

Так, депутатська група "Солідарність" надіслала відкритий лист міському голові, в якому висловлювалось занепокоєння незадовільним, на думку народних обранців, станом ремонту доріг, недотриманням технологій та тим, що роботи виконує не місцеве підприємство й відповідно кошти у вигляді податків і відрахувань не потраплять до міської скарбниці.  

Ясність у питання, хто і чому ремонтує автошляхи в Ромнах, вніс начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга. Він зазначив, що переможцем тендеру (на засіданні тендерної комісії були присутні депутати Віктор Храпатий та Юрій Наливайко, жоден з п'яти претендентів не оскаржив результати) стало київське підприємство "Технобудкомунікації", яке запропонувало найвигідніші умови, - сто гривень за асфальтування одного квадратного метра, виконання робіт за шістдесят календарних днів, гарантія два роки. Якість, зокрема температуру асфальтобетонної суміші, обов'язково перевіряють. Також Михайло Кочерга запропонував обранцям громади особисто прослідкувати за ходом ремонту доріг.

Проте найприскіпливішими екзаменаторами якості автошляхів стануть водії і пасажири транспортних засобів.

На сесії більшістю голосів підтримано звернення фракцій "Наша Україна", "БЮТ" і депутатської групи блоку Юрія Кармазіна, в якому критично оцінено ратифікацію Верховною Радою України угоди про подовження перебування ВМФ Росії в Криму, заплановане підписання угод в енергетичній і авіабудівній галузях.

Від питань глобальних перейшли до місцевих. Побутовий конфлікт між депутатом міськради Надією Горою і одним із її сусідів завершився тим, що жінка опинилася в лікарні з травмою голови і струсом мозку. На засіданні прийнято протокольне доручення звернутися до правоохоронних органів із проханням активізувати розслідування справи й проінформувати про результати.

На сесії обговорено та прийнято до відома звіт міського голови про виконання програми економічного і соціального розвитку Ромен у 2009 році.

Народні обранці підтримали протест прокурора міжра­йонної прокуратури на рішення виконкому "Про внесення доповнень до основних умов та договору на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, затверджених рішенням виконкому від 22.12.2006 р. та від 16.11.2006 р.". Таким чином, громадяни-пільговики платитимуть за проїзд в автобусах у години пік не повну вартість, а п'ятдесят відсотків. Як вплине цей крок на стан пасажироперевезень у місті, більшість роменців відчують вже найближчим часом.

На сесії розглянуто земельні та інші питання, внесено доповнення до ряду програм.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка